Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2012, 10:50

autor: Sarge

Zobacz pierwsze screeny z gry Dead Space 3. Tryb kooperacji coraz bardziej pewny?

Wygląda na to, że rychła zapowiedź gry Dead Space 3 jest coraz bardziej prawdopodobna. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze screeny z produkcji studia Visceral Games. Niektóre z nich sugerują, że twórcy przygotowują również tryb kooperacji dla dwóch graczy.

W sieci pojawiły się pierwsze screeny z gry Dead Space 3, niemal ostatecznie potwierdzające trwające prace nad tym tytułem. Oficjalnej zapowiedzi doczekamy się prawdopodobnie podczas czerwcowych targów E3 w Los Angeles.

Większość zdjęć możecie zobaczyć w tej wiadomości, a po resztę odsyłamy m.in. do serwisu All Games Beta, gdzie znajduje się pełna galeria. Warto zwrócić uwagę, że screeny są niewielkie i trudno na ich podstawie oceniać poziom oprawy graficznej. Zdecydowanie ważniejsza jest jednak informacja, że stadium produkcji Dead Space 3 jest na tyle zaawansowane, że na targach E3 być może zobaczymy grę w akcji.

Zobacz pierwsze screeny z gry Dead Space 3. Tryb kooperacji coraz bardziej pewny? - ilustracja #1

Na zdjęciach najczęściej przewijają się dwie osoby. Jedną z nich jest prawdopodobnie Isaac Clark, co możemy wywnioskować po kombinezonie, bliźniaczo podobnym do tego z poprzednich części serii. Towarzyszy mu drugi śmiałek, przypominający Johna Carvera znanego z udostępnionego wczoraj filmiku rysunkowego. To pozwala też przypuszczać, że w nowej produkcji studia Visceral Games znajdziemy tryb kooperacji dla dwóch graczy, o którym mówi się od jakiegoś czasu.

Plotki na temat Dead Space 3 krążą w sieci właściwie od premiery drugiej odsłony. Firma Electronic Arts nigdy nie ukrywała, że zamierza kontynuować prace nad marką – nie wiadomo było tylko, kiedy doczekamy się nowej części. Z ostatnich informacji i tajemniczego licznika na oficjalnej stronie internetowej wynika, że zapowiedzi gry Dead Space 3 doczekamy się 4 czerwca podczas konferencji firmy Electronic Arts na targach E3.

Zobacz pierwsze screeny z gry Dead Space 3. Tryb kooperacji coraz bardziej pewny? - ilustracja #2
Zobacz pierwsze screeny z gry Dead Space 3. Tryb kooperacji coraz bardziej pewny? - ilustracja #3
Zobacz pierwsze screeny z gry Dead Space 3. Tryb kooperacji coraz bardziej pewny? - ilustracja #4
Zobacz pierwsze screeny z gry Dead Space 3. Tryb kooperacji coraz bardziej pewny? - ilustracja #5