Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2018, 20:33

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Games with Gold w sierpniu - Forza Horizon 2 i For Honor

Microsoft ujawnił listę tytułów, które w sierpniu trafią do rąk subskrybentów Xbox Live Gold. Drugi miesiąc wakacji zapowiada się dla posiadaczy abonamentu niezwykle ciekawie. Wśród dostępnych za darmo gier będą chociażby For Honor czy Dead Space 3.

Posiadacze Xbox Live Gold mogą z uśmiechem czekać na sierpień. - Games with Gold w sierpniu - Forza Horizon 2 i For Honor - wiadomość - 2018-07-26
Posiadacze Xbox Live Gold mogą z uśmiechem czekać na sierpień.

Poznaliśmy pełną ofertę gier na sierpień dla subskrybentów Xbox Live Gold, czyli płatnej usługi dla posiadaczy konsol od Microsoftu, która umożliwia dostęp do rozgrywki wieloosobowej, atrakcyjne rabaty w sklepie producenta oraz cztery darmowe tytuły co miesiąc. Na liście znalazło się kilka interesujących produkcji, zarówno dla posiadaczy Xboksa One oraz 360.

W najbliższym miesiącu, w ramach usługi Games with Gold, gracze dostaną Forzę Horizon 2, For Honor (oba tytuły na Xboksa One), oraz Dead Space 3 i Epic Mickey 2: Siłę Dwóch (obie produkcje na Xboksa 360 i Xboksa One).

Forza Horizon 2 10th Anniversary Edition

Pierwszą produkcją na liście jest jedna z najlepszych gier wyścigowych na rynku. W tej części przenosimy się do Europy Południowej, gdzie ma miejsce kolejny festiwal Horizon, charakteryzujący się masą wyzwań wyścigowych oraz dobrą muzyką. Podobnie jak w innych odsłonach serii, gracz dostaje do dyspozycji otwarty świat oraz setki licencjonowanych samochodów. W grze został również zaimplementowany system dynamicznie zmieniającej się pogody, co dodało jeszcze więcej realizmu.

Gra będzie dostępna od 1 do 31 sierpnia na konsoli Xbox One.

For Honor

Trzecioosobowa gra akcji oferująca zmagania sieciowe. Za tytuł odpowiada doświadczone studio Ubisoft Montreal, mające na koncie chociażby serię Assassin’s Creed. W produkcji możemy zasilić szeregi kilku frakcji wzorowanych na różnych rodzajach wojowników znanych z historii, np. w samurajów bądź wikingów. Gra kładzie ogromny nacisk na realistyczne odwzorowanie stylów walki poszczególnych wojów. Uzupełnieniem trybu sieciowego jest minikampania fabularna, pełniąca rolę wprowadzenia w tajniki rozgrywki.

Gra będzie dostępna od 16 sierpnia do 15 września na konsoli Xbox One.

Dead Space 3

Trzecia część wydanego w 2008 roku kosmicznego survival horroru. Za produkcję odpowiedzialne jest zamknięte już studio Visceral Games. Fabuła Dead Space 3 kontynuuje wątki z „dwójki”. Po ucieczce ze stacji orbitalnej Sprawl, główny bohater dociera na lodową planetę Tau Volantis, gdzie ostatecznie musi zmierzyć się z nekromorfami. Produkcja oferuje rozgrywkę zarówno dla pojedynczego gracza jak i tryb multiplayer.

Gra będzie dostępna od 1 do 15 sierpnia na konsolach Xbox 360 oraz Xbox One.

Epic Mickey 2: Siła Dwóch

Kontynuacja trójwymiarowej platformówki bazującej na motywach znanych z filmów animowanych Disneya. Gracz wciela się w Myszkę Miki, która spotyka na swojej drodze wiele niebezpieczeństw i musi zmierzyć się z różnymi przeciwnikami. Produkcja jest sygnowana nazwiskiem Warrena Spectora.

Gra będzie dostępna od 16 do 31 sierpnia na konsolach Xbox 360 oraz Xbox One.

  1. Xbox Live Gold w oficjalnym sklepie Microsoftu
  2. Usługa Xbox Live Gold