Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 lutego 2013, 20:12

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Gracz na wypasie - dla tych, którzy nie mogą doczekać premiery Dead Space 3

Premiera Dead Space 3 lada dzień. Odczuwacie dziwne swędzenie w portfelu? Chcecie, żeby w Waszym życiu było więcej nekromorfów? Nie starczają Wam gry wideo? W takim razie sprawdźcie, co jeszcze związanego z serią Dead Space możecie kupić.

Premiera Dead Space 3 już w czwartek, 7 lutego. Malkontenci twierdzą, że seria odeszła daleko od pierwotnego klimatu, jaki oferowały niebezpieczne przygody Isaaka Clarka w pierwszej części gry. Nie da się jednak ukryć, że walka z nekromorfami wciąż może napędzić człowiekowi niemałego pietra. Co może sobie kupić prawdziwy fan serii Dead Space, któremu nie wystarczają gry?

Zbiorcze wydanie dwóch filmów animowanych Dead Space - Gracz na wypasie - dla tych, którzy nie mogą doczekać premiery Dead Space 3 - wiadomość - 2013-02-04
Zbiorcze wydanie dwóch filmów animowanych Dead Space

Cóż, sądzę że w pierwszej kolejności warto zaopatrzeć się w filmy animowane: Dead Space: Downfall z 2008 i Dead Space: Aftermath z 2011 roku. Warto zaznaczyć, że najbardziej opłaca się kupić obydwa obrazy za pośrednictwem sklepu Amazon, gdzie wydanie zbiorcze na Blu-Ray’u dostaniecie już za około 50 zł.

Są również książki Dead Space - Gracz na wypasie - dla tych, którzy nie mogą doczekać premiery Dead Space 3 - wiadomość - 2013-02-04
Są również książki Dead Space

Są filmy animowane, ale nie brakuje także „wyższej” kultury inspirowanej Dead Space. Książek ukazało się kilka, ale niestety żadnej nie wydano w Polsce. Z pomocą znów przychodzi Amazon, gdzie dostępne są (oczywiście w języku angielskim) m.in. Dead Space – Liberation, Dead Space – Catalyst czy po prostu – Dead Space. Ceny wahają się od 30 do około 60zł.

Nie chciałbym być w skórze Isaaca Clarka - Gracz na wypasie - dla tych, którzy nie mogą doczekać premiery Dead Space 3 - wiadomość - 2013-02-04
Nie chciałbym być w skórze Isaaca Clarka

Nie zabrakło również figurek. Nieco ponad 150 zł za zestaw, w którego skład wchodzą Isaac Clark i nekromorf. Moim zdaniem powinny być sprzedawane razem z lampką nocną.

T-shirt prawie jak kombinezon kosmicznego inżyniera - Gracz na wypasie - dla tych, którzy nie mogą doczekać premiery Dead Space 3 - wiadomość - 2013-02-04
T-shirt prawie jak kombinezon kosmicznego inżyniera

Na koniec oczywiście najbardziej oczywista oczywistość – koszulki. Do wyboru, do koloru na stronach Amazonu. Cena zazwyczaj wynosi około 70zł.