Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2011, 13:26

autor: Jiker

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Duke Nukem Forever, Yakuza: Dead Souls) 6/10/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskiej i amerykańskiej premierze Yakuza: Dead Souls, dużej popularności dema Ace Combat: Assault Horizon, pierwszym dodatku do Duke Nukem Forever, a także ukończeniu produkcji Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

Arcadia

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Arcadia. Produkcję autorstwa Joshyy możecie aktualnie nabyć za kwotę 1,36 euro, czyli ok. 7 zł (o 66% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Yakuze: Dead Souls

Firma SEGA poinformowała, że gra Yakuza of the End na PlayStation 3 – wyjątkowa nietypowa odsłona popularnej serii – zostanie wydana w Europie i Stanach Zjednoczonych w marcu 2012 roku. Poza Japonią produkcja będzie znana jako Yakuza: Dead Souls. Przypomnijmy, że jest to strzelanka, w której gracze niosą ratunek dzielnicy Kamurocho, opanowanej przez zombie i tajemniczą zarazę.

Ace Combat: Assault Horizon

Wersja demonstracyjna gry Ace Combat: Assault Horizon, udostępniona przez firmę Namco Bandai w połowie września, została pobrana przez 1,2 mln użytkowników Xboksa 360 i PlayStation 3. Gra trafi do polskich sklepów 14 października – jej dystrybutorem jest Cenega Poland.

Duke Nukem Forever

Pierwszy dodatek DLC do gry akcji Duke Nukem ForeverHail to the Icons Parody Pack – zostanie wydany przez firmę Gearbox Software w przyszłym tygodniu. 11 października pobiorą go użytkownicy Xboksa 360 (800 punktów Microsoftu) i PC (9,99 dolarów na amerykańskim Steamie), a 12 października dołączą do nich europejscy posiadacze PlayStation 3 (ok. 36 zł). W skład rozszerzenia wejdą cztery nowe mapy i trzy tryby do rozgrywki wieloosobowej. Dodatek będzie darmowy dla członków First Access Club. Tego samego dnia wszystkie trzy edycje gry doczekają się aktualizacji usuwającej wykryte błędy.

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Duke Nukem Forever, Yakuza: Dead Souls) 6/10/11 - ilustracja #2

Dead Space 3

Studio Visceral szuka osoby, która mogłaby objąć stanowisko starszego projektanta poziomów w zespole odpowiedzialnym za rozwój marki Dead Space. I choć ogłoszenie o pracę nie wyjaśnia, o jaką grę chodzi, to można je powiązać z niedawnymi plotkami o trzeciej odslonie przygód Isaaca Clarke’a.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

Przedstawiciele studia Naughty Dog ogłosili, że proces produkcji gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a na PlayStation 3 dobiegł końca. Co prawda, nie oznacza to jeszcze wejścia w fazę „gold” (do tego potrzebne jest jeszcze uzyskanie stosownych certyfikatów), aczkolwiek powinno to ulec zmianie niebawem. Trzecia przygoda Nathana Drake’a zadebiutuje na polskim rynku 1 listopada, w podwójnej wersji językowej (pełnej polskiej i angielskiej).

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Duke Nukem Forever, Yakuza: Dead Souls) 6/10/11 - ilustracja #3

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Army Corps of Hell (PS Vita)

Arcadia

Puss in Boots

Max Payne 3

Ace Combat: Assault Horizon

Yakuza: Dead Souls

Spider-Man: Edge of Time

Space Channel 5 Part 2

J.U.L.I.A.

Forza Motorsport 4

NHL 12

Need for Speed: The Run

League of Legends

Disney Universe

Wizorb

NBA 2K12

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Might & Magic: Heroes VI - Frakcja Inferno - walka - GOL

Might & Magic: Heroes VI - Frakcja Inferno - miasto - GOL

Anno 2070 - trailer #4 (PL)

Might & Magic: Heroes VI - Ścieżka Łez (PL)

NBA Jam: On Fire Edition - zwiastun na premierę

Orcs Must Die! Śmierć orkom - zwiastun na premierę

PowerUp Heroes - zwiastun na premierę

Yakuza: Dead Souls - trailer #1

Zapowiedź Uncharted 3: Drake's Deception video zapowiedź

Gramy w Rage Gramy!