Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2011, 09:42

autor: Łosiu

Demo Ace Combat: Assault Horizon dziś do pobrania na Xbox Live i PSN

Wersję demonstracyjną nadchodzącej zręcznościowej gry lotniczej od Namco będzie można od dzisiaj pobrać przez Xbox Live i PSN. W demie wypróbujemy myśliwiec oraz helikopter w trybie dla jednego gracza.

Wersja demonstracyjna Ace Combat: Assault Horizon zadebiutuje dzisiaj popołudniu na europejskich Xbox Live i PlayStation Network. Wszyscy zainteresowani walkami powietrznymi będą mogli sprawdzić nadchodzącą grę od firmy Namco Bandai na miesiąc przed premierą jej pełnej wersji. Demo pozwala zasiąść za sterami zarówno myśliwca, jak i śmigłowca w trybie dla jednego gracza.

Demo Ace Combat: Assault Horizon dziś do pobrania na Xbox Live i PSN - ilustracja #1

W pierwszej części wersji demonstracyjnej Ace Combat: Assault Horizon wcielimy się w głównego bohatera gry, Williama Bishopa. Podczas misji treningowej gracze przejmą kontrolę nad myśliwcem i wezmą udział w intensywnej walce powietrznej nad Miami. Równocześnie poznamy Andreia Markova, największego wroga protagonisty. Jest on rosyjskim najemnikiem, który za cel postawił sobie rozpętanie III wojny światowej. Powstrzymanie go przed realizacją planów będzie głównym zadaniem w nowym Ace Combat.

Nowością w tej części serii Ace Combat, której początki sięgają jeszcze pierwszego PlayStation, są śmigłowce. Drugie zadanie w demie Assault Horizon skupi się właśnie na tych maszynach. Okazją do zniszczenia wielu wrogów będzie misja ratunkowa prowadzona przez elitarne jednostki Delta Force. Gracz w skórze kapitana D-Ray’a pilotuje helikopter i wspiera całą operację.

Twórcy zapewniają, że te dwa fragmenty dadzą graczom mały przedsmak tego, co znajdą w pełnej wersji gry, czyli „instynktowną walkę, śmiertelną powietrzną dewastację, różnorodne misje i wiele maszyn lotniczych”.

Europejska premiera Ace Combat: Assault Horizon przewidziana jest na 14 października. Dystrybucją w Polsce zajmie się firma Cenega, która wyda grę w Edycji Limitowanej (opakowanie typu Steelbook, ścieżka dźwiękowa, notatki z podpisami twórców, ekskluzywna zawartość do pobrania) na PlayStation 3 i Xboksa 360. Tytuł dostępny będzie w angielskiej wersji językowej.

Uaktualnienie: Demo pojawiło się już na Xbox Live.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.