Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2011, 09:41

Diablo III – zaplanuj postać za pomocą kalkulatora umiejętności

Fani Diablo III mogą stworzyć już swoje postacie do gry. Jak to możliwe? Blizzard Entertainment opublikował bowiem kalkulator umiejętności, dzięki któremu zaplanujemy rozwój dowolnego bohatera i sprawdzimy działanie poszczególnych ataków, czarów i run.

Firma Blizzard Entertainment opublikowała kalkulator umiejętności na stronie Diablo III. Za pomocą narzędzia można zaprojektować swoją postać z gry i przy okazji podejrzeć wszystkie umiejętności, bonusy oraz modyfikatory. To kolejna okazja do zabicia czasu w oczekiwaniu na zapowiadane od tygodni starty betatestów i, miejmy nadzieję, tegoroczną premierę pełnej wersji.

Kalkulator jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala wypróbować wszystkie 5 ujawnionych klas postaci. Tworząc bohatera „na papierze” możemy przejrzeć wszystkie jego aktywne i pasywne umiejętności, a nawet przetestować runy, które modyfikują działanie poszczególnych ataków oraz czarów. Liczba kombinacji jest naprawdę spora, a efekty niektórych połączeń zapowiadają się świetnie.

Diablo III – zaplanuj postać za pomocą kalkulatora umiejętności - ilustracja #1

Dodatkową atrakcją kalkulatora jest to, że gotowym „produktem” można podzielić się z innymi osobami za pomocą prostego linka. Spodziewajcie się więc dziesiątek wzorów rozwoju postaci, przygotowanych przez amatorskich teoretyków i fanów poprzednich odsłon Diablo. Właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu stworzyć idealnego herosa i podzielić się nim na forum gry-online.pl.

Diablo III to jedna z najbardziej oczekiwanych pecetowych (i być może konsolowych) produkcji ostatnich miesięcy. Od kilku tygodni Blizzard zapewnia o chęci wydania gry jeszcze przed końcem roku. Czy to się uda? Tego nie wiemy. Wiele będzie zależało od bety produkcji, która powinna wystartować na dniach. Wymagania sprzętowe wersji testowej Diablo III podano w ubiegłym tygodniu.

  1. Kalkulator umiejętności na oficjalnej stronie gry
  2. Co nowego w grze Diablo III? - gamescom 2011
  3. Nowości w Diablo III - system umiejętności i domy aukcyjne
  4. Diablo III w 7 szybkich punktach