Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Yakuza: Dead Souls (PS3)
OkładkaYakuza: Dead Souls (PS3)

Yakuza: Dead Souls PS3

Yakuza: Of The End

Yakuza: Dead Souls to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP) wyprodukowana przez studio Amusement Vision.

Akcji | TPP | zombie | gangsterskie | TPS | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yakuza: Dead Souls Premiera PS3

9czerwca2011

pudełko PL

23marca2012

producent: Amusement Vision wydawca: SEGA wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Yakuza: Dead Souls to gra akcji, będąca niekonwencjonalną odsłoną popularnej japońskiej serii Yakuza. Wcielając się w bohaterów znanych z poprzednich części niesiemy ratunek dla dzielnicy Kamurocho, opanowanej przez tajemniczą zarazę. Producentem i wydawcą gry jest firma SEGA.

Kwiecień 2011 roku sprowadził na dzielnicę Kamurocho kataklizm, w wyniku którego mieszkańcy dystryktu przeobrazili się w krwiożercze zombie. W związku z faktem, że z opanowaniem sytuacji nie poradzili sobie nawet żołnierze z Japanese Self Defense Force (przy życiu pozostał zaledwie jeden, Misuzu Asagi), sprawę w swoje ręce postanowili wziąć bohaterowie znani z poprzednich części Yakuzy – powracający z Okinawy Kazuma Kiryu, Goro Majima, Ryuji Goda (z Yakuza 2) oraz Shun Akiyama (Yakuza 4). Nie spodziewali się jednak tego, że za zniszczenie miasta odpowiedzialni są nie tylko odmienieni mieszkańcy...

W Yakuza: Dead Souls twórcy położyli nacisk na akcję, decydując się na uczynienie z gry przede wszystkim strzelaniny. Bohaterowie walczą w jej trakcie z wspomnianymi zombie, a także innymi bestiami, które opanowały Kamurocho.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Yakuza: Dead Souls cena w dniu premiery: 219,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Yakuza: Dead Souls

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.