Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Yakuza: Dead Souls (PS3)

Yakuza: Dead Souls PS3

Yakuza: Of The End

Yakuza: Dead Souls to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP) wyprodukowana przez studio Amusement Vision.

Akcji | TPP | zombie | gangsterskie | TPS | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Yakuza: Dead Souls (PS3)

producent: Amusement Vision

wydawca: SEGA

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

9czerwca2011

23marca2012

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yakuza: Dead Souls to gra akcji, będąca niekonwencjonalną odsłoną popularnej japońskiej serii Yakuza. Wcielając się w bohaterów znanych z poprzednich części niesiemy ratunek dla dzielnicy Kamurocho, opanowanej przez tajemniczą zarazę. Producentem i wydawcą gry jest firma SEGA.

Kwiecień 2011 roku sprowadził na dzielnicę Kamurocho kataklizm, w wyniku którego mieszkańcy dystryktu przeobrazili się w krwiożercze zombie. W związku z faktem, że z opanowaniem sytuacji nie poradzili sobie nawet żołnierze z Japanese Self Defense Force (przy życiu pozostał zaledwie jeden, Misuzu Asagi), sprawę w swoje ręce postanowili wziąć bohaterowie znani z poprzednich części Yakuzy – powracający z Okinawy Kazuma Kiryu, Goro Majima, Ryuji Goda (z Yakuza 2) oraz Shun Akiyama (Yakuza 4). Nie spodziewali się jednak tego, że za zniszczenie miasta odpowiedzialni są nie tylko odmienieni mieszkańcy...

W Yakuza: Dead Souls twórcy położyli nacisk na akcję, decydując się na uczynienie z gry przede wszystkim strzelaniny. Bohaterowie walczą w jej trakcie z wspomnianymi zombie, a także innymi bestiami, które opanowały Kamurocho.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 219,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Yakuza: Dead Souls

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.
Wieści ze świata (Test Drive: Ferrari Racing Legends, Yakuza: Dead Souls, Killzone) 9/2/12
Wieści ze świata (Test Drive: Ferrari Racing Legends, Yakuza: Dead Souls, Killzone) 9/2/12

wiadomość9 lutego 2012

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o liście torów wyścigowych w nowym Test Drive, opóźnieniu konwersji gry Killzone na PS3, europejskim terminie premiery Yakuza: Dead Souls, a także adaptacjach gry książkowej Fighting Fantasy.

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Duke Nukem Forever, Yakuza: Dead Souls) 6/10/11
Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Duke Nukem Forever, Yakuza: Dead Souls) 6/10/11

wiadomość6 października 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskiej i amerykańskiej premierze Yakuza: Dead Souls, dużej popularności dema Ace Combat: Assault Horizon, pierwszym dodatku do Duke Nukem Forever, a także ukończeniu produkcji Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

Dwie odsłony serii Yakuza zapowiedziane. Będzie Yakuza 5

wiadomość31 sierpnia 2011

Toshihiro Nagoshi, twórca serii Yakuza, zapowiedział kolejne dwie odsłony cyklu. Coś dla siebie dostaną posiadacze PSP, ale szykowana jest również pełnoprawna, piąta część.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Portal 2, Japonia) 14/03/11

wiadomość14 marca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nagraniach z Duke Nukem Forever i Portal 2, nowej łatce do Dragon Age II, a także wpływie trzęsienia ziemi w Japonii na sytuację na rynku gier. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (PlayStation, Quantic Dream, Yakuza 5) 10/09/10

wiadomość10 września 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o inwestowaniu w upadające studio RealTime Worlds, tajemniczych planach Quantic Dream, piątej odsłonie Yakuzy, a także 15 rocznicy powstania marki PlayStation. Zapraszamy do lektury.