Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2013, 19:36

autor: Hed

Electronic Arts pokazało specjalne wydanie gry Dead Space 3 – Dev-Team

Firma Electronic Arts przygotowała specjalne wydanie gry Dead Space 3 dla największych fanów serii. Edycja Dev-Team zawiera między innymi 8-calową figurkę Black Markera i parę innych dodatków. Do graczy trafi tylko 5 tysięcy egzemplarzy pakietu.

Specjalne wydanie Dead Space 3 zawiera między innymi figurkę Black Markera. - Electronic Arts pokazało specjalne wydanie gry Dead Space 3 – Dev-Team - wiadomość - 2013-01-12
Specjalne wydanie Dead Space 3 zawiera między innymi figurkę Black Markera.

Firma Electronic Arts rozpoczęła sprzedaż specjalnego wydania gry Dead Space 3, nazwanego Dev-Team. W skład tego limitowanego pakietu wejdzie sporo dodatków dla kolekcjonerów, w tym 8-calowa figurka Black Markera wykonana z tworzywa sztucznego oraz 96-stronnicowa książeczka z grafikami koncepcyjnymi. Na stronie poświęconej Dev-Team czytamy, że do graczy trafi tylko 5 tysięcy egzemplarzy tego pakietu.

Kupno Dead Space 3 w wersji Dev-Team to wydatek rzędu 160 dolarów, czyli w prostym przeliczeniu nie biorącym pod uwagę kosztów przesyłki, czy podatków jakieś 500 złotych. W zamian za to dostaniemy kopię gry na wybraną platformę (na płycie w przypadku PC lub w formie cyfrowej na konsolach) oraz szereg gadżetów. Co ciekawe, można kupić też same dodatki bez gry – za niższą cenę 100 dolarów. Zawartość Dev-Team wygląda następująco:

  1. 8-calowa figurka Black Marker,
  2. aluminiowy datapad,
  3. butelka na wodę Med Pack,
  4. notatnik i plakaty SCAF,
  5. pocztówki Peng,
  6. 96-stronnicową książeczkę z grafikami,
  7. oraz gra na wybraną platformę (z dwoma DLC: First Contact Bundle i Witness the Truth)

Dead Space 3 to trzecia część serii mrocznych gier akcji, opowiadających o walce z przerażającymi Nekromorfami. W produkcji ponownie wcielimy się w Isaaca Clarke’a, która tym razem trafi na mroźną planetę Tau Volantis. Jedną w nowości, jakie szykuje studio Visceral, będzie tryb kooperacji. Gra trafi do sklepów 5 lutego na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

  1. Oficjalna strona Dead Space 3 – Dev-Team