Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2012, 20:35

autor: Ender

Need for Speed: Most Wanted i Dead Space 3 zostaną pokazane na targach E3. EA pokazuje pierwszy screen z Most Wanted

Firma Electronic Arts oficjalnie potwierdziła istnienie nowej wersji gry Need for Speed: Most Wanted i udostępniła pierwszy screen z tej produkcji. Tytuł zostanie zaprezentowany na targach E3. Wiemy już też, że w tym samym miejscu odbędzie się pierwszy publiczny pokaz Dead Space 3.

Electronic Arts rozwiało przypuszczenia już od jakiegoś czasu pojawiające się w sieci, mówiące o pracach nad kolejną częścią serii Need for Speed, o podtytule Most Wanted. Dzięki dzisiejszym informacjom wiemy, że gra rzeczywiście istnieje i zostanie zaprezentowana podczas poniedziałkowej konferencji Electronic Arts na targach E3. Jej producentem jest brytyjskie studio Criterion Games, znane dzięki cyklowi Bournout oraz Need for speed: Hot Pursuit. Oszczędną zapowiedź wzbogacił pierwszy screenshot, widoczny poniżej.

Need for Speed: Most Wanted i Dead Space 3 zostaną pokazane na targach E3. Pierwszy screen z Most Wanted - ilustracja #1

Niestety, poza pierwszym obrazkiem nie mamy żadnych innych konkretnych wieści na temat Most Wanted. Gra dzieli podtytuł z inną odsłoną cyklu, wydaną w 2005 roku. Zapewne podobnie jak ona będzie koncentrować się na nielegalnych wyścigach i widowiskowych ucieczkach przed policyjnymi radiowozami.

Electronic Arts potwierdziło także, że wraz z Most Wanted, w Los Angeles zostanie po raz pierwszy oficjalnie pokazana trzecia część Dead Space. Co prawda, o jej istnieniu wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale producent uparcie milczał na jej temat, ograniczając się jedynie do modyfikacji oficjalnej strony internetowej cyklu. Wczoraj opublikowaliśmy pierwsze screeny z produkcji. Zobaczymy na nich najpewniej fragmenty gry w trybie kooperacji, który był ostatnio przedmiotem wielu plotek. Natomiast w środę, informowaliśmy o krótkiej animacji osadzonej w uniwersum serii, która pojawiła się w sieci. Według wstępnych zapowiedzi koncernu, zarówno nowy Need for Speed jak i Dead Space powinny ukazać się przed końcem marca przyszłego roku.

Need for Speed: Most Wanted i Dead Space 3 zostaną pokazane na targach E3. Pierwszy screen z Most Wanted - ilustracja #2

Poza potwierdzeniem obecności nowego Need for Speed oraz Dead Space 3 na targach, wiemy też jakie pozostałe tytuły EA pokaże podczas prezentacji. Będą to:

Obszerne relacje z konferencji Electronic Arts oraz innych wydarzeń z Los Angeles, pojawią się w naszym serwisie wraz z początkiem przyszłego tygodnia. Warto więc do tego czasu zapoznać się z naszymi artykułami, zwracającymi uwagę na najciekawsze gry, które pojawią się na E3 i zagłosować w ankiecie na swojego faworyta.