Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2012, 15:49

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Grand Theft Auto V na PlayStation Vita, Dead Space 3 i Crysis 3 w najnowszym numerze PLAY

W sieci pojawiła się okładka najnowszego numeru magazynu PLAY. Znajdziemy na niej m.in. informacje o Grand Theft Auto V na PlayStation Vita, Dead Space 3 i Crysis 3.

Okładka dwieście siedemnastego numeru magazynu PLAY szokuje. Poruszane w nim tematy to m.in. Dead Space 3, Crysis 3,, a także Grand Theft Auto V na konsoli PlayStation Vita. Przynajmniej jedna z tych wiadomości wywołuje opad szczęki. Zgadnijcie która?

Niestety poza suchym faktem, że Grand Theft Auto na PlayStation Vita powstaje, nie znamy żadnych szczegółów. Biorąc pod uwagę moc najnowszej konsoli Sony, możemy pofantazjować o pełnoprawnej grze, nie odstającej od wersji na konsole stacjonarne. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że nawet „odchudzony” spin-off serii, znacząco wpłynie na sprzedaż PlayStation Vita.

Wciąż nie wiemy nawet na które platformy stacjonarne ukaże się kolejne Grand Theft Auto. Plotki oczywiście mówią o PlayStation 3, Xboksie 360 i komputerach osobistych, kto jednak wie, czy Rockstar nie zdecyduje się na konsole nowej generacji.

Na okładce znajdziemy także tytuły Dead Space 3 i Crysis 3, obydwa wciąż oficjalnie niezapowiedziane. O kolejnej grze Crytek usłyszeliśmy wczoraj, kiedy doszło do małego wycieku informacji za pośrednictwem należącego do EA serwisu Origin. Do tej pory natomist nie mieliśmy żadnych wiarygodnych informacji dotyczących Dead Space 3. Czy plotki z zeszłego roku znajdą swoje potwierdzenie w nowym numerze PLAYa?