Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2012, 13:40

autor: Hed

Origin ujawnia Crysis 3

W sieciowym serwisie firmy Electronic Arts pojawił się na chwilę wpis dotyczący gry Crysis 3. Ta wpadka najprawdopodobniej oznacza, że wkrótce usłyszymy o nowej produkcji studia Crytek.

Origin ujawnia Crysis 3 - ilustracja #1

Crysis 3 w wersji limitowanej pojawił się na chwilę w serwisie Origin – obrazek prezentujący wpadkę serwisu opublikował użytkownik forum NeoGAF. Wygląda na to, że wkrótce usłyszymy o nowej produkcji studia Crytek, w której jeszcze raz przywdziejemy nanokombinezon. Możliwe, że zapowiedź trzeciej części serii nastąpi w przyszłym tygodniu. Wtedy do sklepów trafi magazyn Game Reactor, podobno zawierający wzmiankę o kontynuacji Crysis.

Origin ujawnia Crysis 3 - ilustracja #2

Firma Electronic Arts jeszcze nie skomentowała informacji na temat rzekomej gry. Wcześniej wydawca nie mówił otwarcie o kontynuacji marki stworzonej przez niemiecki Crytek. Domyślaliśmy się tylko, że kiedy studio szukało nowych pracowników, mogło chodzić właśnie o trzecią część popularnej strzelanki. Producent cały czas zajmuje się też tajemniczym projektem Ryse, o którym więcej szczegółów poznamy podobno za jakiś czas.

W sklepie Origin gra „była dostępna” w wersji pudełkowej i do ściągnięcia na platformie PC oraz w pudełku na konsolach. Warto zauważyć, że postać na okładce i poniższym banerze dzierży łuk – najprawdopodobniej główną broń w Crysis 3.

Origin ujawnia Crysis 3 - ilustracja #3

Crysis 2 został wydany w 2011 roku i zebrał dobre recenzje. Crytek przygotował też konsolową wersję pierwszej części serii, która trafiła na Xboksa 360 i PlayStation 3 w październiku 2011 roku.

  1. Oficjalna strona Origin