Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2012, 13:30

autor: Sarge

Gra o tron zadebiutuje na rynku na początku czerwca

Miłośnicy cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R. R. Martina będą musieli nieco dłużej poczekać na premierę Gry o tron na podstawie pierwszego tomu powieści. Na szczęście mowa o stosunkowo niewielkim poślizgu w stosunku do wcześniej podawanej daty debiutu.

Firma Koch Media nieznacznie opóźniła premierę produkcji RPG akcji o nazwie Gra o tron. Według najnowszych informacji, dzieło studia Cyanide zadebiutuje na rynku na początku czerwca bieżącego roku.

Jeszcze do niedawna Gra o tron była zapowiadana na 15 maja. Ostatecznie opóźniono ten termin, chociaż nie podano konkretnych powodów nagłej zmiany planów. Zapewne chodzi o doszlifowanie produktu. Na razie nie znamy dokładnej daty jego debiutu - na szczegółowe informacje w tej sprawie musimy jeszcze poczekać.

Gra o tron zadebiutuje na rynku na początku czerwca - ilustracja #1

Gra o tron to przedstawiciel gatunku RPG akcji tworzony z myślą o PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Historia w tej produkcji będzie toczyć się równolegle do wydarzeń z pierwszej powieści cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R. R. Martina. Równocześnie przygotowywane jest przeglądarkowe MMORPG osadzone w tym uniwersum, tworzone przez norweskie studio Artplant.

W produkcji Cyanide Studio wcielimy się w dwóch bohaterów: Morsa Westforda oraz Alestera z rodu Sarwyck. Twórcy chcą w ten sposób opowiedzieć historię z dwóch różnych perspektyw. Mimo narzuconych odgórnie protagonistów, na początku zabawy wybierzemy klasę postaci spośród kilku charakteryzujących się odmiennymi umiejętnościami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gra o tron

Gra o tron