Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2012, 18:50

Hitman: Rozgrzeszenie w grudniu, GTA V w marcu przyszłego roku?

Według informacji pochodzących z najnowszego numeru magazynu PSM3, w grudniu gracze powinni spodziewac się premiery gry Hitman: Rozgrzeszenie, natomaist debiutu GTA V oczekiwać w marcu 2013 roku.

Najnowszy numer brytyjskiego magazynu PSM3 przynosi ciekawe informacje dotyczące premier gier GTA V i Hitman: Rozgrzeszenie. Według redaktorów czasopisma, kolejna odsłona przebojowego cyklu Grand Theft Auto trafi do graczy dopiero 9 marca 2013 roku. Trzy miesiące wcześniej, bo w grudniu 2012 roku, powinniśmy natomiast spodziewać się debiutu kolejnej odsłony przygód Agenta 47. Daty te nie zostały podane jako plotki czy przypuszczenia, pojawiły się bowiem w opisach najbardziej oczekiwanych przez graczy produkcji na Playstation 3. Rockstar i Square-Enix, wydawcy obu tytułów, na razie nie skomentowali rewelacji pisma.

W przypadku GTA, data 9 marca może wzbudzać duże wątpliwości. Nie tylko dlatego, że na ten dzień przypada sobota, kiedy tradycyjnie nie odbywają się żadne premiery gier, ale też dlatego, iż jest zbyt dokładna. W przypadku tak dużych produkcji, na rok przed premierą podaje się zazwyczaj jedynie miesiąc lub kwartał, w którym zadebiutuje dany tytuł.

Hitman: Rozgrzeszenie w grudniu, GTA V w marcu przyszłego roku? - ilustracja #1