Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2012, 20:10

Assassin's Creed III – nowe screeny, prezentujące zimowe pejzaże

Ubisoft opublikował nową porcję screenów z gry Assassin's Creed III. Tym razem będziemy mieli okazję przekonać się jak nowy silnik radzi sobie z odwzorowaniem zimowego północnoamerykańskiego krajobrazu.

Firma Ubisoft zaprezentowała kolejny zestaw obrazków z gry Assassin's Creed III. W przeciwieństwie do ostatnich screenów, o których informowaliśmy trzy dni temu, nowe nie pokazują nam elementów interfejsu czy epickich bitew, a jedynie północnoamerykańskie lasy przykryte grubą warstwą śnieżnego puchu. To dobry moment, by bliżej przyjrzeć się temu jak nowy silnik tytułu radzi sobie z odwzorowaniem pór roku i naturalnych krajobrazów, wśród których spędzimy dużą część gry.

Przypomnijmy, że jednym z elementów wprowadzonych w trzeciej części Assassin's Creed będzie zmienna pogoda i pory roku, wpływające na styl naszej walki oraz zachowanie napotkanych postaci i przeciwników. Kolejną ważną nowinką jest możliwość polowania na dziką zwierzynę oraz poruszania się wśród koron drzew i wspinania po skałach.

Assassin’s Creed III trafi na półki sklepów 31 października tego roku. Pojawi się wówczas w wersjach na PC, Playstation 3 i Xboksa 360. Producent planuje również w późniejszym terminie wydać grę na konsolę Wii U.