Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2012, 18:00

Znamy europejską datę premiery Sleeping Dogs i wirtualną zawartość jej limitowanej edycji

Firma Square-Enix zdradziła dokładną datę premiery Sleeping Dogs, długo wyczekiwanej sandboksowej gry akcji umiejscowionej w Honkongu. Dowiedzieliśmy się również na jakie wirtualne bonusy mogą liczyć osoby, które zdecydują się na zakup limitowanej edycji tytułu.

Znamy europejską datę premiery Sleeping Dogs i wirtualną zawartość jej limitowanej edycji  - ilustracja #1

Po wielu perturbacjach, zmianie tytułu i producenta, gra Sleeping Dogs doczekała się wreszcie dokładnej oficjalnej daty premiery. Wydawca produkcji, firma Square-Enix wyznaczyła ją na Starym Kontynencie na 17 sierpnia tego roku. W Ameryce Północnej tytuł zadebiutuje 3 dni wcześniej.

Wraz z zapowiedzią, Square zdradziło również jakie wirtualne bonusy znajdziemy w limitowanej edycji tytułu. Będą nimi dwa zestawy DLC. Pierwszy, George St. Pierre nazwany od imienia i nazwiska znanego uczestnika zawodów mieszanych sztuk walki, pozwoli graczom wykorzystać w czasie zabawy jeden z jego specjalnych ciosów. Poza tym, dostaniemy okolicznościowy t-shirt, opaskę i spodnie, zwiększające statystyki naszego bohatera. Drugi, Police Protection pack to kostium policjanta z jednostki SWAT oraz specjalna misja i furgonetka. Dodatki otrzymają również wszyscy gracze, którzy przedpremierowo zamówią grę w największych brytyjskich sieciach handlowych. Wydawca ogłosił również, że specjalne bonusy dla osób, które zdecydują się na zakup cyfrowej pecetowej edycji Sleeping Dogs, zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Sleeping Dogs, znany wcześniej pod nazwą True Crime: Hong Kong, pozwala wcielić się nam w funkcjonariusza policji pracującego pod przykrywką w Hong Kongu. Naszym zadaniem jest rozpracowanie działającej w mieście organizacji mafijnej. Tytuł jest grą akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której zatłoczone ulice chińskiej metropolii będziemy przemierzać zarówno pieszo jak i za kierownicą szybkich samochodów, uczestnicząc w groźnych pościgach. Autorzy czerpali inspiracje z najlepszych azjatyckich filmów sensacyjnych. Gra ukaże się na konsolach Xbox 360 i Playstation 3, a także na komputerach PC. Wydawcą Sleeping Dogs w Polsce jest firma Cenega.