Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2012, 10:50

autor: Sarge

Demo gry Dead Space 3 stanie się dostępne w styczniu 2013 roku

W styczniu 2013 roku w usługach PlayStation Network oraz Xbox Live zadebiutuje wersja demonstracyjna gry Dead Space 3. Firma Electronic Arts ujawniła dokładną datę publikacji dema. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek pobiorą je także posiadacze pecetów.

Firma Electronic Arts ujawniła datę wydania wersji demonstracyjnej gry Dead Space 3. Będzie można ją pobrać niedługo przed premierą końcowego produktu, co powinno ułatwić decyzję o ewentualnym zakupie.

Oficjalnie potwierdzono, że demo Dead Space 3 stanie się ogólnie dostępne 22 stycznia 2013 roku na Xbox Live i dzień później na europejskim PlayStation Network. Posiadacze konsoli firmy Microsoft będą mieli szansę pobrać wersję demonstracyjną już 15 stycznia, o ile wcześniej zarejestrują się na tej stronie. Nie wiadomo tylko, czy promocja dotyczy też polskich kont na Xbox Live. Do tej pory nie sprecyzowano również czy demo pojawi się na PC.

Dead Space 3 - Demo gry Dead Space 3 stanie się dostępne w styczniu 2013 roku - wiadomość - 2012-12-27
Dead Space 3

W oficjalnej informacji prasowej napisano, że wersja demonstracyjna rozpocznie się po tym, jak Isaac Clarke oraz sierżant John Carver trafiają na nieznaną planetę Tau Volantis, na której będzie działa się akcja końcowego produktu. Prawdopodobnie sprawdzimy więc początek kampanii. Nie ujawniono niestety, czy w demie będzie można przetestować tryb kooperacji.

Dead Space 3 zadebiutuje w Europie 8 lutego 2013 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Jedną z największych nowości w stosunku do poprzednich części ma być wspomniany tryb kooperacji. Isaac Clarke w trakcie swojej przeprawy będzie bowiem korzystał z pomocy Johna Carvera, w którego w dowolnym momencie wcieli się drugi gracz.