Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2012, 21:17

autor: Hed

Dead Space 3, Army of Two 3, niezapowiedziany projekt studia Visceral – kolejne plotki o grach Electronic Arts

Nazwy gier Dead Space 3 oraz Army of Two 3 pojawiły się w kolejnym CV jednego z deweloperów. Co ciekawe, w dokumencie wspomniano też o nowym, niezapowiedzianym projekcie studia Visceral Games.

Dead Space 3, Army of Two 3, niezapowiedziany projekt studia Visceral – kolejne plotki o grach Electronic Arts - ilustracja #1

Serwis Superannuation odkrył nowe wzmianki o paru niezapowiedzianych grach firmy Electronic Arts. Mówimy przede wszystkim o Dead Space 3 oraz trzeciej części serii Army of Two, które pojawiły się w sieciowym CV producenta Jeremiego Benhamou’a. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, bo o obu tytułach plotkowało się już nie raz. Ciekawe jest jednak to, że studio Visceral prawdopodobnie pracuje nad jeszcze jednym, nieujawnionym projektem.

Jeśli wierzyć dokumentowi, deweloper zajmuje się interfejsem w Dead Space 3 oraz Army of Two 3 (znanym w niektórych doniesieniach jako Army of Four). Benhamou wspomina też o niezapowiedzianym projekcie Visceral Games Montreal, w którym odpowiada za ogólny design graficzny. Niestety, nie znamy żadnych informacji o tej produkcji. Być może chodzi o grę multiplayer, bo jakiś czas temu studio Visceral szukało specjalistów w tym temacie.

Seria Dead Space rozpoczęła się w 2008 roku i zaskoczyła niejednego gracza. Visceral Games stworzyło świetną produkcję akcji z elementami horroru oraz paroma ciekawymi rozwiązaniami (np. dość specyficznym interfejsem). „Dwójka” cieszyła się równie dużym uznaniem i sprzedała się dobrze. Army of Two jest za to strzelanką TPP stawiającą na tryb kooperacji. Obydwie odsłony marki nie były może wielkimi hitami, ale mogły się podobać.

  1. Oficjalna strona Visceral Games