Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 9 czerwca 2008, 12:18

autor: vampire

Specjalna europejska edycja PSP poświęcona Crisis Core: Final Fantasy VII

Już niedługo, bo 20 czerwca, odbędzie się europejska premiera Crisis Core, prequela Final Fantasy VII przeznaczonego na przenośną konsolę Sony. W tym samym czasie na Stary Kontynent trafi także specjalne kolekcjonerskie wydanie PSP Lite nawiązujące do produkcji studia Square Enix.

Już niedługo, bo 20 czerwca, odbędzie się europejska premiera Crisis Core, prequela Final Fantasy VII przeznaczonego na przenośną konsolę Sony. W tym samym czasie na Stary Kontynent trafi także specjalne kolekcjonerskie wydanie PSP Lite nawiązujące do produkcji studia Square Enix. Oprócz samego handhelda w kolorze Ice Silver opatrzonego logiem i wizerunkiem postaci z gry w zestawie znajdziemy także egzemplarz Crisis Core: Final Fantasy VII w wersji standardowej. Zapewne jest to nie lada gratka dla nie tylko dla fanów serii, gdyż według zapowiedzi na całym świecie dostępnych będzie jedynie 77,777 takich konsol, w dodatku każda będzie posiadała swój unikalny numer. Już teraz można dokonać zamówienia na to wydanie, którego cena wynosi 199,95 EUR, czyli około 672 zł.

Specjalna europejska edycja PSP poświęcona Crisis Core: Final Fantasy VII - ilustracja #1
Specjalna europejska edycja PSP poświęcona Crisis Core: Final Fantasy VII - ilustracja #2

Warto wspomnieć, że mieszkańcy Europy mogą także dokonać zakupu specjalnego, przedpremierowego wydania Crisis Core w cenie 24,99 funtów (około 105 zł). W tej edycji poza samą grą otrzymają także wypełniony artworkami 48-stronicowy album.

Specjalna europejska edycja PSP poświęcona Crisis Core: Final Fantasy VII - ilustracja #3