Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 sierpnia 2006, 09:19

autor: WLQ

Dual Screen nadal zaskakuje

Mimo, że sprzedaż najnowszego handheldu Nintendo jest oszałamiająca i wydawać by się mogło, że standardowe wyposażenie w zupełności satysfakcjonuje graczy, to nadal docierają do nas coraz to ciekawsze informacje na temat nowych gadżetów dla niego. Na stronie Nintendogossip ukazał się list, w którym możemy wyczytać o nowej zabawce - wbudowanym w cartridge sensorze ruchu!

Mimo, że sprzedaż najnowszego handheldu Nintendo jest oszałamiająca i wydawać by się mogło, że standardowe wyposażenie w zupełności satysfakcjonuje graczy, to nadal docierają do nas coraz to ciekawsze informacje na temat nowych gadżetów dla niego. Na stronie Nintendogossip ukazał się list (pochodzący rzekomo od wiarygodnej osoby), w którym możemy wyczytać o nowej zabawce - wbudowanym w cartridge sensorze ruchu! List ten może okazać się zwykłym oszustwem, jednak w świetle prowadzonej od niedawna przez Nintendo polityki, to o czym informuje jest całkiem prawdopodobne.

Dual Screen nadal zaskakuje - ilustracja #1
Dual Screen prawie jak Wii-mote?

Mieliśmy już do czynienia z tego typu rozwiązaniem na konsoli GameBoy Advance w grze Wario Ware: Twisted!, jednak w tym przypadku, jak informuje autor tekstu, urządzenie jest nieznacznie lepsze, bardziej precyzyjne. Jedną z pierwszych gier wykorzystujących tą nowość ma być Tony Hawk Downhill Jam. Podczas przechylania konsoli na prawo lub lewo kierowany przez nas skater będzie skręcał w odpowiednią stronę. Ma to wyglądać mniej więcej tak jak na Wii (jak przedstawia się to na tej konsoli możecie obejrzeć tu). Oficjalnie te rewelacje mają zostać potwierdzone podczas tegorocznych targów organizowanych pod koniec sierpnia w Lipsku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.