Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

3. rajdy - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 3. Gry o tematyce rajdy na platformę PC Windows ułożone według popularności.

PC
rajdy
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi63
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Rally World
Rally World

Wyścigi 15 marca 2012

Rally World to zręcznościowa gra wyścigowa przygotowana przez firmę Play Publishing. Gracze mają okazję usiąść za kierownicą rajdówek klasy T2, w których dostrzec można sporo podobieństw do PRL-owskich legend szos – Fiata 125p, Warszawy czy Wołgi. Poddane poważnym przeróbkom samochody uczestniczą w widowiskowych rajdach po bezdrożach.

Asphalt Xtreme
Asphalt Xtreme

Wyścigi 3 listopada 2016

Dostępna w modelu darmowym z mikropłatnościami gra wyścigowa, będąca kolejną odsłoną popularnej serii mobilnej firmy Gameloft. Asphalt Xtreme porzuca jednak znane z poprzednich odsłon cyklu drogi asfaltowe, koncentrując się na rajdach terenowych, w których ścigamy się na pustyniach, bagnach, lodowcach, w lasach, kanionach, a nawet na terenie huty.

Rage Rally
Rage Rally

Wyścigi 19 kwietnia 2002

Budżetowa gra rajdowa z czysto zręcznościowym modelem jazdy. Zasiadamy za kierownicą jednego z dwóch fikcyjnych samochodów, by ścigać się na 4 dostępnych trasach o różnych nawierzchniach i warunkach pogodowych. Zabawę możemy prowadzić w trybie arcade bądź time trial.

GM Rally
GM Rally

Wyścigi 23 stycznia 2009

Gra wyścigowa, w której ścigamy się między innymi we Francji i Hiszpanii, używając pojazdów sprzedawanych przez koncern General Motors. Do wyboru jest 25 maszyn, reprezentujących klasy zarówno niewielkich aut miejskich, jak i ogromnych półciężarówek. Samochody można poddawać zakrojonemu na szeroką skalę tuningowi, modyfikując zawieszenie, silnik czy skrzynię biegów.

Toyota Celica GT Rally
Toyota Celica GT Rally

Wyścigi 23 listopada 1992

Toyota Celica GT Rally to gra autorstwa Gremlin Graphics, która pozwoli Ci zasiąść za kierownicą tytułowego samochodu i wziąć udział w kilku rajdach, podzielonych na kolejne odcinki specjalne.

Euro Rally Champion
Euro Rally Champion

Wyścigi 5 listopada 2004

Niskobudżetowa gra rajdowa, która działa na usprawnionym enginie wydanego przez Codemasters IndyCar Series.

Test Drive: Off-Road 2
Test Drive: Off-Road 2

Wyścigi 31 października 1998

Druga odsłona spin-offu serii Test Drive skierowana do zwolenników jazdy przełajowej. Zasiadamy za kierownicą jednego z licencjonowanych samochodów z Hummerem na czele i staramy się prześcignąć rywali na kilkunastu trasach pokrytych błotem, śniegiem lub piachem.

Screamer Rally
Screamer Rally

Wyścigi 15 listopada 1997

Ostatnie rajdy samochodów wyścigowych ze znanej serii Screamer, oferują wiele urozmaiconych tras i trybów rozgrywki o charakterze zręcznościowym.

Test Drive: Off-Road
Test Drive: Off-Road

Wyścigi 1 lutego 1997

Pierwsza odsłona cyklu gier zręcznościowych skierowanych do miłośników pojazdów terenowych, wydana pod szyldem popularnej serii wyścigowej. Przemierzamy trudne trasy, pełne błota, piachu lub śniegu, za kierownicą Hummera, Land Rovera czy innych samochodów licencjonowanych marek znanych miłośnikom Off-roadu.

WRC Powerslide
WRC Powerslide

Wyścigi 7 lutego 2014

Spin-offowa odsłona cenionej serii rajdowej studia Milestone, kładąca nacisk na czysto zręcznościowy charakter rozgrywki. Podobnie jak w serii macierzystej, także i tu bierzemy udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC, przejmując kontrolę nad licencjonowanymi maszynami i realnie istniejącymi zespołami, wśród których znalazły się także i polskie załogi. Tryb kariery składa się z 24 zróżnicowanych tras, ulokowanych w 8 częściach świata, a w każdym wyścigu udział bierze 4 zawodników.

Paris-Dakar Rally
Paris-Dakar Rally

Wyścigi 1 września 2001

Symulacja morderczego rajdu Paryż-Dakar prowadzącego przez niebezpieczne i pełne pułapek obszary północnej Afryki. Gracz musi pokonać dwanaście dwudziestopięciokilometrowych odcinków, choć jednocześnie autorzy umożliwili sporą swobodę w wyborze trasy. Twórcy udostępnili siedem samochodów, sześć pojazdów buggies oraz tyle samo motocykli.

Dirt Track Racing
Dirt Track Racing

Wyścigi 31 stycznia 2000

Dirt Track Racing to pierwszy tytuł z produkowanej przez Ratbag Games serii ścigałek. Gracz bierze udział w niezwykle popularnych w Stanach Zjednoczonych tytułowych wyścigach Dirt Racing, które są rozgrywane na odcinkach błotnistych – w przeciwieństwie jednak do rajdów samochodowych zawody organizowane są na owalnych torach zbliżonych wyglądem do aren NASCAR czy IndyCar.

Sega Rally Championship
Sega Rally Championship

Wyścigi 15 czerwca 1997

Znane z Saturna wyścigi samochodowe, w których możemy ścigać się znanymi z rajdów samochodami sportowymi po kilku wymagających trasach.

Cabela's 4x4 Off-Road Adventure
Cabela's 4x4 Off-Road Adventure

Wyścigi 15 lutego 2001

Rajdy terenowe dla miłośników samochodów z napędem na cztery koła. Twórcy przygotowali wiele zróżnicowanych lokacji: od wydm, aż po gęste lasy. W sumie otrzymujemy 18 podkręconych pojazdów, kilkanaście map oraz możliwość modyfikowania wozów. Gra zawiera też ciekawy model zniszczeń mechanicznych.

PC Rally
PC Rally

Wyścigi 20 marca 1995

PC Rally to zrealizowane przez hiszpańską firmę Digital Dreams Multimedia wyścigi samochodowe o zręcznościowym charakterze, które pozwolą graczowi zasiąść za kierownicą dwóch wozów rajdowych i zmierzyć się z czasem na trzech, rozbudowanych trasach.