Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka art of rally (PC)

art of rally PC

Minimalistyczna gra wyścigowa poświęcona rajdom samochodowym, w której zasiadamy za kierownicą jednego z ponad 30 aut i walczymy o zwycięstwo na 50 różnorodnych odcinkach specjalnych.

Wyścigi | samochodowe | indie | rajdy

PC Windows
Okładka art of rally (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

listopad2020

art of rally to minimalistyczna gra wyścigowa poświęcona rajdom samochodowym. Produkcja została opracowana przez niezależne studio Funselektor Labs, w którego portfolio można znaleźć ciepło przyjęte Absolute Drift.

Mechanika

W art of rally akcję ukazano z lotu ptaka. Do naszej dyspozycji oddano ponad trzydzieści kultowych samochodów rajdowych; mowa o autach z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, a także z Grupy S i legendarnej Grupy B. Zasiadając za kierownicą jednego z nich, walczymy o zwycięstwo na pięćdziesięciu trasach ulokowanych w Finlandii, Sardynii, Norwegii, Japonii oraz Niemczech. Choć model jazdy ma zręcznościowy charakter (dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, by aktywować rozmaite asysty), warto przyłożyć się do tego, by nadto nie uszkodzić pojazdu; usterki wymagają bowiem naprawy podczas przerwy technicznej, na którą mamy ograniczony czas pomiędzy kolejnymi odcinkami specjalnymi.

Tryby gry

Pomimo że w grze art of rally nie znajdziemy trybu multiplayer, jego namiastkę stanowią internetowe rankingi, na których możemy pochwalić się swoimi osiągnięciami w dziennych i tygodniowych wyzwaniach.

Kwestie techniczne

art of rally posiada prostą, choć przyjemną dla oka, barwną grafikę. Rozgrywka toczy się przy akompaniamencie wpadającego w ucho soundtracku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.2 / 10 na podstawie 24 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe art of rally

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe art of rally

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i3 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit