Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXONEPS4
Okładka Sebastien Loeb Rally Evo (PC)
OkładkaSebastien Loeb Rally Evo (PC)

Sebastien Loeb Rally Evo

Sébastien Loeb Rally Evo

Realistyczny symulator rajdów samochodowych, firmowany nazwiskiem jednego z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych, wielokrotnego mistrza świata Sébastiena Loeba.

Wyścigi | samochodowe | rajdy

Sebastien Loeb Rally Evo Premiera

29sty2016

PS4 XONE PC

producent: Milestone wydawca: Milestone wydawca PL: CDP Strona oficjalna

Gry podobne do Sebastien Loeb Rally Evo

WRC 10

DiRT Rally 2.0

DiRT Rally

Sébastien Loeb Rally Evo to realistyczny symulator samochodowy, firmowany nazwiskiem jednego z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych Sébastiena Loeba – wielokrotnego mistrza świata oraz uczestnika wyścigu Le Mans i zawodów z cyklu Race of Champions. Za powstanie gry odpowiada włoskie studio Milestone, mające na koncie tak znane serie wyścigowe, jak Screamer, MotoGP, SBK: Superbike World Championship i WRC: FIA World Championship. Tytuł wydany został na komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji.

Podobnie jak we wspomnianym WRC: FIA World Championship, gra koncentruje się w całości na klasycznych rajdach samochodowych i pozwala wcielić się w początkującego kierowcę rajdowego, który stara się zwrócić na siebie uwagę mistrza. Począwszy od udziału w lokalnych zawodach, aż do rywalizacji o najważniejsze trofea świata, wspinamy się po szczeblach rajdowej kariery, mając za swojego mentora samego Sébastiana Loeba.

Na potrzeby gry twórcy odwzorowali ponad 300 km dróg, bazując na najbardziej znanych i najpiękniejszych trasach wyścigowych z całego świata. W grze bierzemy jednak udział nie tylko w klasycznych rajdowych OS-ach, gdyż w trakcie kariery przyjdzie nam rywalizować aż w 15 zróżnicowanych trybach rozgrywki, wśród których znalazły się m.in. wyścigi head-to-head, zawody RallyCross, czy „wspinaczka” na górę Pikes Peak. Do dyspozycji graczy oddano kilkadziesiąt marek samochodów ponad 20 producentów, wśród których znalazły się nie tylko pojazdy znane z współczesnych tras rajdowych, ale także modele, które tworzyły historię rajdów samochodowych, począwszy od lat 50. ubiegłego wieku. Nie zapomniano także o możliwości ich modyfikacji. Podczas gry możemy wybierać z blisko 20 wzorów karoserii, zmieniać numery, naklejki i tablice rejestracyjne oraz instalować dodatkowe elementy nadwozia.

Jednym z głównych celów przyświecających programistom ze studia Milestone był możliwie jak największy realizm gry, pozwalający odtworzyć prawdziwe wrażenia z jazdy po różnych nawierzchniach i w różnych warunkach pogodowych. W połączeniu z next-genową oprawą graficzną, Sébastien Loeb Rally Evo pretenduje do miana prawdziwego symulatora rajdów samochodowych. Do zabawy zachęca dodatkowo rozbudowany tryb wieloosobowy, pozwalający na rywalizację z innymi domorosłymi kierowcami rajdowymi z całego świata.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 296 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,7 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Sebastien Loeb Rally Evo cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Sebastien Loeb Rally Evo

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Sebastien Loeb Rally Evo Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz/AMD A6-3670K 2.7 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 Ti/Radeon R9 270X lub lepsza
 • 30 GB HDD
 • Windows 7/8/8.1/10
 • Zalecane:
 • Intel Core i5-4690K 3.5 GHz/AMD FX-6300
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960/Radeon R9 290 lub lepsza
 • 30 GB HDD
 • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
PS4
XONE
PC