Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2015, 20:38

autor: Góral

Sebastien Loeb Rally Evo ukaże się na PC-tach

Studio Milestone ujawniło, że gra rajdowa Sebastien Loeb Rally Evo ukaże się nie tylko na na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, lecz także na komputerach osobistych. Wszystkie wersje zadebiutują jesienią bieżącego roku.

Sebastien Loeb Rally Evo w skrócie:
  • Gatunek: gra rajdowa
  • Deweloper: Milestone
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: jesień 2015 roku

Studio Milestone ujawniło, że zapowiedziana w grudniu 2014 roku gra Sebastien Loeb Rally Evo ukaże się nie tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, lecz także na komputerach osobistych. Edycja ta ma zadebiutować w tym samym czasie co pozostałe wydania, a więc jesienią bieżącego roku. Jednocześnie kilka dni temu opublikowano pierwszy dziennik dewelopera, na którym jeden z twórców opowiada m.in. o trasach oraz samym Sebastienie Loebie – słynnym kierowcy rajdowym, promującym swym nazwiskiem nadchodzący projekt.

Sebastien Loeb Rally Evo oferować ma piętnaście trybów rozgrywki, z których najważniejsza będzie kariera dla jednego gracza, ale nie zabraknie również zabawy w multiplayrze. W grze zasiądziemy w ponad pięćdziesięciu modelach samochodów, które dodatkowo będzie można modyfikować pod względem optycznym (naklejki, reklamy itd.). Wszystko to uzupełnione zostanie przeszło trzystoma kilometrami tras.

Sebastien Loeb Rally Evo ukaże się na PC-tach - ilustracja #1

Sebastien Loeb Rally Evo ukaże się na PC-tach - ilustracja #2Sebastien Loeb Rally Evo to nie jedyna produkcja od studia Milestone, jakiej doczekamy się w tym roku. Deweloper 20 marca wyda inną wyścigowy projekt - Ride. Tytuł dedykowany konsolom PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerom PC skupiać ma się na wyścigach motocyklowych. Twórcy udostępnią m.in. ponad 100 maszyn, którymi będziemy się ścigać w 15 lokacjach.