Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2015, 22:55

Sebastien Loeb Rally Evo – demo dostępne od 24 grudnia

Wersja demonstracyjna symulatora rajdowego Sebastien Loeb Rally Evo, którego premiera planowana jest na styczeń przyszłego roku, pojawi się 24 grudnia na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Sebastien Loeb Rally Evo to największy projekt włoskiej ekipy Milestone - Sebastien Loeb Rally Evo – demo dostępne od 24 grudnia - wiadomość - 2015-12-22
Sebastien Loeb Rally Evo to największy projekt włoskiej ekipy Milestone

Studio Milestone ogłosiło, że 24 grudnia do posiadaczy Xboksów One oraz PlayStation 4 trafi wersja demonstracyjna ich najnowszej gry rajdowej Sebastien Loeb Rally Evo. Demo pojawi się w dystrybucji cyfrowej i zaoferuje graczom próbkę tego, czego mogą spodziewać się po pełnej wersji produktu. Twórcy udostępnią nam 3 tryby rozgrywki (pojedynczy wyścig, wyścig na czas oraz wyzwania). Ścigać będziemy się na włoskiej trasie San Remo - San Romolo, w trzech dostępnych modelach aut: Toyota Celica, Fiat 500 Abarth i Citroen DS3.

Gra Sebastien Loeb Rally Evo, sygnowana nazwiskiem dziewięciokrotnego mistrza WRC, ma być według producentów „bezkompromisowym symulatorem rajdowym”. Zaoferuje ona 300 kilometrów autentycznych tras rajdowych, usytuowanych w 8 różnych lokacjach porozrzucanych po całym świecie (Monako, Szwecja, Meksyk, Włochy, Finlandia, Australia, Francja, Walia), a także 50 samochodów 20 marek. Gracze będą mogli bawić się w kilkunastu trybach rozgrywki, spośród których najbardziej rozbudowanym jest kariera. Wcielimy się w niej w młodego kierowcę, który dostaje się do zespołu Sebastiena Loeba i pod jego patronatem próbuje sięgnąć po najwyższe laury mistrzostw WRC. Sebastien Loeb Rally Evo ukaże się 29 stycznia 2016 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

  1. Oficjalna strona gry Sebastien Loeb Rally Evo