Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2015, 10:40

autor: Renox

Sebastien Loeb Rally Evo opóźnione. Gra ukaże się w 2016 roku

Włoskie studio Milestone poinformowało, że gra Sebastien Loeb Rally Evo, realistyczny symulator rajdów samochodowych, zaliczy kilkumiesięczne opóźnienie. Fani gatunku będą musieli poczekać na wspomnianą produkcję do początku 2016 roku.

Sebastien Loeb Rally Evo zadebiutuje w 2016 roku. - Sebastien Loeb Rally Evo opóźnione. Gra ukaże się w 2016 roku - wiadomość - 2015-07-31
Sebastien Loeb Rally Evo zadebiutuje w 2016 roku.
W skrócie o Sebastien Loeb Rally Evo:
  • Deweloper: Milestone
  • Data premiery: 2016 rok
  • Gatunek: gra rajdowa
  • Platformy sprzętowe: PC, XONE, PS4

Premiera gry Sebastien Loeb Rally Evo, realistycznego symulatora rajdów samochodowych, sygnowanego nazwiskiem wielokrotnego rajdowego mistrza świata, pierwotnie planowana była na październik bieżącego roku. Niestety, jak to często bywa, twórcy potrzebują nieco więcej czasu na dopracowanie wspomnianego tytułu, a co za tym idzie – fani gatunku będą musieli poczekać na omawianą produkcję do początku 2016 roku.

Przedstawiciel studia Milestone, Luis Bixio, przyznał, że Sebastien Loeb Rally Evo to jak dotąd największy projekt włoskiej ekipy. Deweloperzy, za sprawą tych kilku dodatkowych miesięcy, obiecują zaoferować fanom symulację rajdową na możliwie najwyższym poziomie. Jak będzie w istocie, o tym przekonają się posiadacze komputerów PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4 za kilka miesięcy.

Sebastien Loeb Rally Evo opóźnione. Gra ukaże się w 2016 roku - ilustracja #3

Podczas zabawy przy Sebastien Loeb Rally Evo gracz wciela się w początkującego kierowcę rajdowego, który sukcesywnie wspina się po kolejnych szczeblach swojej kariery, mając w roli mentora samego Sebastiena Loeba, francuskiego mistrza tej dyscypliny. Gra zaoferować ma 15 różnych trybów rozgrywki, kilkadziesiąt marek samochodów od ponad 20 producentów, jak również piękną, next-genową oprawę wizualną, dzięki której twórcy będą w stanie realistycznie odtworzyć jazdę po różnych nawierzchniach oraz zmienne warunki pogodowe.