Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Larum - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Misje DedSec

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść kolejną misją w rozdziale Misje DedSec (DedSec Missions), czyli Larum (Clarion Call). Misja ta pozwoli ci uzyskać informacje przeciwko organizacji Albion. W tym celu musisz udać się do jednego z dziennikarzy, który pomoże ci je zdobyć.

Twoim następnym zadaniem będzie skontaktowanie się z informatorem DedSec. Pojedź do punktu, który ukaże ci się na mapie i porozmawiaj z informatorem.

Po rozmowie z nim, będziesz musiał udać się na okoliczny stadion - Watch Dogs Legion: Larum - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Po rozmowie z nim, będziesz musiał udać się na okoliczny stadion. Podejdź do wyznaczonego punktu na mapie i otwórz drzwi za pomocą terminala. Nastąpi ładowanie ekranu.

Gdy ekran ładowania się zakończy, zeskanuj pobliskie pomieszczenie, aby zobaczyć, gdzie znajdują się wrogowie - Watch Dogs Legion: Larum - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Gdy ekran ładowania się zakończy, zeskanuj pobliskie pomieszczenie, aby zobaczyć, gdzie znajdują się wrogowie. Następnie przejmij kontrolę nad kamerami. Przeskakuj pomiędzy nimi, aby dotrzeć do drona dziennikarskiego. Przejmij nad nim kontrolę.

Następnie poleć w wyznaczone miejsce - Watch Dogs Legion: Larum - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie poleć w wyznaczone miejsce. Uważaj jednak na okoliczne drony, gdy cię wykryją, zaczną ostrzał. Wyłączaj je, gdy podlecą zbyt blisko lub oślep je za pomocą drona. Wykonaj zdjęcie schematów, a następnie pobierz kod detonacji.

Pobieranie klucza musi się odbyć z niedalekiej odległości, dlatego schowaj się swoim dronem, lub wyłączaj pobliskie wrogie drony, aby nie zaczęły cię atakować - Watch Dogs Legion: Larum - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobieranie klucza musi się odbyć z niedalekiej odległości, dlatego schowaj się swoim dronem, lub wyłączaj pobliskie wrogie drony, aby nie zaczęły cię atakować. Gdy już pobierzesz kod, wykonaj sabotaż generatora. Po udanym sabotażu załączy się cutscenka, po której ukończysz misję.