Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Jak zhakować Londyn, kiedy patrzy Wielki Brat? Poradnik do gry Watch Dogs Legion stanowi kompendium wiedzy na temat tej gry akcji. Z naszego poradnika dowiesz się, jak werbować NPC, jakie są klasy postaci, jak odnaleźć sekrety w mieście oraz jak ukończyć grę. Nie zabrakło również szczegółowej solucji.

Ostatnia aktualizacja: 3 grudnia 2020

Watch Dogs Legion to trzecia cześć cyklu sandboksowych gier akcji od studia Ubisoft. Podobnie jak w przypadku poprzednich części rozgrywka skupiona jest wokół hackerstwa. Tym razem nie mamy jednak do czynienia z jednym hackerem, a całą grupą, której członkowie werbowani są z puli postaci niezależnych. Poniżej znajdziesz wszystkie znane do tej pory informacje na jej temat.

Całość poradnika została podzielona na trzy części. W pierwszej znajdziesz informacje na temat podstawowych mechanik rozgrywki, takich jak interfejs, walka czy eksploracja świata oraz rozbudowany dział FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się w czasie przygody. Drugim segmentem jest opis przejścia, zawierający szczegółowy opis przejścia wszystkich zadań dostępnych w grze wraz z mapami poszczególnych dzielnic Londynu i osiągnięciami, jakie możesz zdobyć. Całość zamyka aneks, w którym zamieszczono wymagania sprzętowe oraz sterowanie na poszczególnych platformach.

Watch Dogs Legion: Misje główne

Wątek główny w Watch Dogs Legion rozbity został na szereg wątków powiązanych z frakcjami działającymi w Londynie.

Prolog

 1. Operacja Westminister

Misje DedSec

 1. DedSec z popiołów
 2. Iskra krzesząca ogień
 3. Larum
 4. Gotowość do służby
 5. Rozgrzebywanie przeszłości

Misje Kelley

 1. Zgubiono, znaleziono
 2. Nowy towar eksportowy
 3. Krwawa Mary Kelley

Misje Albionu

 1. Luka w pancerzu
 2. W sercu Albionu
 3. Plan kradzieży planów
 4. W brzuchu bestii

Misje 404

 1. Rozpoczęcie sekwencji
 2. 404 Nie znaleziono
 3. Powrót do domu
 4. Skok w pustkę

Misje SIRS

 1. Demaskator
 2. Podstawy szpiegostwa
 3. Zasadzka z wabikiem
 4. Polowanie na Zero-Day
 5. Niezbity dowód
 6. Dom śmierci
 7. Dossier Malika
 8. Barbarzyńcy u wrót

Misje Kelley - cz. 2

 1. Nieproszeni aukcjonerzy
 2. Zamknięcie rynku
 3. Upadek z piedestału

Misje Albionu - cz. 2

 1. Oliwa do ognia
 2. Bliskie spotkania Nigela
 3. Przycinanie pazurków
 4. #SprawiedliwośćDlaClaire
 5. Obrońcy Londynu

Misje DedSec - cz. 2

 1. Impreza DedSecu
 2. Twarz wroga
 3. Twardy reset

Watch Dogs Legion: Misje poboczne

 1. Braki magazynowe
 2. Jak w zegarku
 3. Koła w ruch
 4. Przeładowanie informacją
 5. Czarna dziura pod Battersea
 6. Gry umysłowe
 7. Bez prawa do jazdy
 8. Dron albo zgon

Watch Dogs Legion: Sekrety

Tak, jak w innych produkcjach Ubisoftu, ważną rolę w rozgrywce odgrywają sekrety rozrzucone po świecie gry. Ich znalezienie jest niezbędne, jeśli chcesz zdobyć wszystkie osiągnięcia w grze.

Camden

 1. Punkty technologii
 2. Relikty
 3. Street art

Islington i Hackney

 1. Punkty technologii
 2. Relikty
 3. Street art

Nine Elms

 1. Punkty technologii
 2. Relikty

City of Westminster

 1. Punkty technologii
 2. Relikty
 3. Street art

Lambeth

 1. Punkty technologii
 2. Relikty
 3. Street art - lokacje

City of London

 1. Punkty technologii
 2. Relikty
 3. Street art

Tower Hamlets

 1. Punkty technologii
 2. Relikty
 3. Street art

Southwark

 1. Punkty technologii
 2. Relikty
 3. Street art

Watch Dogs Legion: Najczęściej zadawane pytania

Tryby gry - jakie są dostępne?

Watch Dogs Legion posiada dwa tryby zabawy. Pierwszym z nich jest single player. Drugim natomiast jest maksymalnie czteroosobowa kooperacja, w czasie której wykonywać można misje przygotowane specjalnie na jej potrzeby.

Permadeath - czy gra ma tę mechanikę?

Tak, jednak jest ona opcjonalna i możesz ją wyłączyć, Jeśli zdecydujesz się ją uruchomić, to każda postać w świecie gry ginie na zawsze, a ty tracisz możliwość dalszego grania nią. Dodatkowo, jeśli dana postać zostanie poważnie ranna, to przez pewien okres czasu nie możesz nią sterować.

Jak otrzymać darmowego operatora?

Możesz otrzymać darmowego, ekskluzywnego operatora nazywającego się "El Rubius OMG". Jest to popularny content creator z Hiszpanii. Jeśli chcesz go odblokować, wejdź na tę stronę, następnie wpisz kod: WDSL-ELRU-BIUS-9999 i zaloguj się na swoje konto Ubisoftu. Po zalogowaniu się, operator będzie dostępny na twoim koncie. Operator posiada unikalny wygląd, a jego specjalnymi perkami są broń paintballowa oraz przywołanie drona. Nawet jeśli nie skorzystasz z niego w trakcie misji, odblokujesz jego części ubrań dla innych operatorów.

Zmiany w stosunku do poprzednich części serii

Watch Dogs Legion wprowadza kilka zmian w stosunku do poprzednich odsłon cyklu. Pierwszą i najważniejsza z nich jest bark głównego bohatera. Zamiast jednego narzuconego protagonisty, masz do dyspozycji grupę wybranych przez Ciebie osób, których wybierasz spośród NPC-ów zamieszkujących miasto.

Zmienione zostały także realia produkcji. Po raz pierwszy w historii cyklu nie będziesz znajdował się na terenie Stanów Zjednoczonych. Zamiast tego trafiasz do antyutopijnej wersji stolicy Wielkiej Brytanii - Londynu.

Czy wszyscy członkowie drużyny zachowują się tak samo?

Nie. Zadbano, by każda postać pojawiająca się w twojej drużynie miała swoje specyficzne zachowania. Wszystkie cut-scenki różnią się w zależności od wybranej osoby - pojawiają się różne kwestie dialogowe, a gesty bohatera są inne.

Dodatkowo każda zwerbowana przez ciebie osoba ma własny, unikalny plan dnia, który realizuje. Na tej podstawie możesz określić, gdzie dany agent będzie przebywał o konkretnej porze dnia.

Czy można zmieniać wygląd postaci?

Tak. W Londynie można znaleźć miejsca, które umożliwią ci modyfikację wyglądu członków DedSec.

Ile zakończeń ma gra?

Według zapowiedzi tytuł będzie posiadał 20 różnych wariantów zakończeń.

Watch Dogs Legion: Wymagania sprzętowe PC

 1. Procesor: Intel Core i5-4460 / AMD Ryzen 5 1400 lub lepszy
 2. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970 / Nvidia GeForce GTX 1650 / AMD Radeon R9 290X (4 GB VRAM) lub lepsza
 3. Pamięć RAM: 8 GB (Dual Channel)
 4. Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 5. System operacyjny: Windows 10 64-bit

Komputer o powyższej specyfikacji to minimum, które pozwala uruchomić grę na niskich ustawieniach graficznych w 1080p. Więcej informacji na temat wymagań sprzętowych Watch Dogs Legion znajdziesz na osobnej stronie poradnika.

Watch Dogs Legion: Edycje gry

Watch Dogs Legion sprzedawane jest w czterech edycjach. Poniżej znajdziesz opis zawartości każdej z nich.

Edycja Standardowa

W tej edycji znajdziesz tylko kopię gry. Jej cena wynosi 249,90 zł (PC) oraz 289,90 zł (PS4, Xbox One). Warto także pamiętać, że w przypadku zakupu wersji pudełkowej, w środku zamiast płyty znajdziesz kod do aktywacji cyfrowej.

Gold Edition

Ta edycja oprócz gry zawiera także przepustkę sezonową, 4 ikoniczne postacie, misję Not in our name oraz skórkę DedSec na samochód - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Ta edycja oprócz gry zawiera także przepustkę sezonową, 4 "ikoniczne" postacie, misję Not in our name oraz skórkę DedSec na samochód. Za tą wersję przyjdzie ci zapłacić 399,99 zł niezależnie od platformy.

Ultimate Edition

W tym przypadku otrzymasz zestaw Urban Jungle Pack, który zawiera trzy dodatkowe postacie, status VIP (na cztery tygodnie) oraz London Dissident Pack, będący pakietem przedmiotów kosmetycznych oraz zawartość edycji Gold - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

W tym przypadku otrzymasz zestaw Urban Jungle Pack, który zawiera trzy dodatkowe postacie, status VIP (na cztery tygodnie) oraz London Dissident Pack, będący pakietem przedmiotów kosmetycznych oraz zawartość edycji Gold. Za tą wersję musisz zapłacić 479,90 zł (w przedsprzedaży nabyć ją można ze zniżką za 439,90 zł).

Collector's Edition

Jest to najdroższa edycja gry - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Jest to najdroższa edycja gry. Przyjdzie ci za nią zapłacić 769,90 zł (PC) lub 819,90 zł (PS 4, Xbox One). Zawiera ona steelbook, dwustronny plakat propagandowy, podświetlaną maskę Ded Coronet, zestaw trzech naklejek oraz zawartość edycji Ultimate.

Przedsprzedaż

Dodatkowo w przypadku zakupu w przedsprzedaży możesz liczyć na dodatkową zawartość w postaci cyfrowej paczki Golden King, która zawiera złote skórki na broń i samochód oraz specjalną maskę dla bohatera - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Dodatkowo w przypadku zakupu w przedsprzedaży możesz liczyć na dodatkową zawartość w postaci cyfrowej paczki Golden King, która zawiera złote skórki na broń i samochód oraz specjalną maskę dla bohatera. Będziesz mógł także zagrać w tytuł 3 dni przed oficjalną premierą.

Autorzy Poradnika

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej


Informacje o Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Poradnik zawiera : strony: 9, ilustracje: 15 .

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 23 listopada 2020, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 20 listopada 2020, odwiedź Opis przejścia

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.