Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Postacie startowe - które wybrać? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na niniejszej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, która postać będzie najlepsza na sam początek przygody z grą.

Po ukończeniu misji wprowadzającej, staniesz przed wyborem swojego pierwszego agenta - Watch Dogs Legion: Postacie startowe - które wybrać? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Po ukończeniu misji wprowadzającej, staniesz przed wyborem swojego pierwszego agenta. Warto wiedzieć, że początkowa postać wybrana przez gracza posiadać będzie głównie jeden perk, nie jest to zbyt dużo, gdyż później niektóre postacie posiadają aż 4 perki. Wybrać możesz jednego z 15 dostępnych agentów na start. Warto również wspomnieć, że wygląd postaci startowych będzie się różnić u każdego z graczy. Co do samej zdolności bohatera, gracze mogą mieć początkowo kłopot z tym, który okaże się najskuteczniejszy.

Nie warto interesować się postaciami, które za główny perk posiadają osobiste auto - Watch Dogs Legion: Postacie startowe - które wybrać? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Nie warto interesować się postaciami, które za główny perk posiadają osobiste auto. Takich postaci jest bardzo dużo już na samym początku gry. Podobnie będzie z postaciami, które posiadają broń. Można je zdobyć bardzo szybko, poza tym nie są one mocne. Jeśli chodzi o postacie, które posiadają perk skracający czas pobytu w areszcie czy szpitalu, są do ważne perki, jednakże na początkowym etapie gry kompletnie ci się nie przydadzą. Wybieraj je tylko w momencie, gdy wiesz, że poradzisz sobie z początkowymi misjami. Najlepszym wyborem będzie postać, która otrzymuje zmniejszone obrażenia, lub taka, która potrafi przyzwać drona ctOS. Zmniejszenie otrzymywanych obrażeń zawsze się przyda, natomiast dron pomoże ci lepiej infiltrować zastrzeżone strefy i szukać znajdziek.