Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Skan postaci - co mi powie? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się co może Ci powiedzieć skan postaci i do czego jest on wykorzystywany.

Skanowanie podstawowe

Skan postaci jest mechaniką zaimplementowaną w Watch Dogs Legion, która pozwala ci wstępnie zapoznać się z daną postacią. Na podstawie tych informacji będziesz mógł określić czy dana osoba, będzie przydatna w twojej drużynie.

Po zeskanowaniu postaci otrzymasz informacje takie jak imię i nazwisko postaci, jej zawód, cechy i unikalny sprzęt, jaki potencjalnie posiada - Watch Dogs Legion: Skan postaci - co mi powie? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Po zeskanowaniu postaci otrzymasz informacje takie jak imię i nazwisko postaci, jej zawód, cechy i unikalny sprzęt, jaki potencjalnie posiada. Dowiesz się także, jakie są odczucia postaci względem DedSecu. Każda postać posiada inny zestaw tych cech (często także różnią się ich liczbą), dlatego regularnie skanuj mijane postacie, by wybrać jak najlepszych potencjalnych rekrutów.

Postaci nie musisz werbować od razu. Jeśli zbliżysz się do danej postaci, to oprócz inicjacji procesu, pojawia się także opcja zapamiętania rekruta. Wówczas pojawia się on na liście ekipy, jako potencjalny jej członek. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie przyłączyć go do swojej drużyny.

Skanowanie szczegółowe

W momencie, gdy postać jest negatywnie nastawiona do DedSecu, musisz wykupić za punkty technologii skanowanie szczegółowe. Dzięki niemu będziesz mógł poznać rozkład dnia danej postaci i ustalić jakie działania poprawią Twoje relacje z daną postacią i doprowadzą w ostateczności do odblokowania misji rekrutacyjnej.