Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Agenci - ilu maksymalnie w drużynie? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się ile możesz posiadać maksymalnie agentów w swojej drużynie, oraz co zrobić, gdy osiągniesz ich limit.

Watch Dogs Legion pozwala na granie dowolną osobą w grze, dzięki czemu można przydzielić taką osobę do swojej drużyny, DedSec - Watch Dogs Legion: Agenci - ilu maksymalnie w drużynie? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion pozwala na granie dowolną osobą w grze, dzięki czemu można przydzielić taką osobę do swojej drużyny, DedSec. Jednakże mimo bardzo dużej ilości osób, które są dostępne w grze, nie możesz zrobić drużyny, która składać się będzie z setek postaci. Niestety, w Watch Dogs Legion istnieje limit, który pozwala posiadać tylko 45 agentów w drużynie. Jest to całkiem spora liczba, jednak należy mieć na uwadze to, że do tego limitu wliczają się również potencjalni rekruci.

Jeśli nie chcesz osiągnąć limitu, usuwaj agentów ze swojego zespołu, których uważasz za mało potrzebnych lub nie wydają ci się interesujący - Watch Dogs Legion: Agenci - ilu maksymalnie w drużynie? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Jeśli nie chcesz osiągnąć limitu, usuwaj agentów ze swojego zespołu, których uważasz za mało potrzebnych lub nie wydają ci się interesujący. Ta sama kwestia tyczy się potencjalnych rekrutów. Jeśli widzisz przekreślony, czerwony krzyżyk na danej postaci, oznacza to, że albo jest nieprzytomna i nie będzie przez jakiś czas dostępna, albo osoba ta po prostu nie żyje. Warto usuwać takie postacie ze swoich potencjalnych nabytków, zwłaszcza tych, którzy nie żyją. Dzięki temu zwolnisz miejsce dla innych postaci. Warto inwestować w postacie, które robią dużo dla twojej drużyny, zwłaszcza pasywnie. Jeśli jednak jakaś postać zainteresuje cię tym jak wygląda, możesz również ją włączyć do drużyny. Pamiętaj jednak o tym, aby nie przesadzić z ilością członków drużyny.