Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Najciemniej pod latarnią - trofeum, jak zdobyć? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion znajdziesz informacje o tym, jak zdobyć trofeum Najciemniej pod latarnią.

Do tego osiągnięcia potrzebujesz postaci parającej się profesją żywy posąg. Posiada ona gest o tej samej nazwie. Potencjalnego rekruta możesz znaleźć w miejscach turystycznych, takich jak Koło Milenijne (możesz go tam spotkać do 0:00). Jeśli nie zrobiłeś im nic złego, to będą do Ciebie nastawieni neutralnie.

Po zwerbowaniu odpowiedniego bohatera, przełącz się na niego - Watch Dogs Legion: Najciemniej pod latarnią - trofeum, jak zdobyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Po zwerbowaniu odpowiedniego bohatera, przełącz się na niego. Następnie rozpocznij destrukcję na ulicach Londynu. Możesz rozpocząć od postrzelenia funkcjonariusza Albionu i zamiast uciekać kontynuować ataki wobec kolejnych oponentów. Powtarzaj to tak długo, aż osiągniesz 5. poziom zainteresowania.

Następnie pozostaje Ci tylko zgubienie pościgu - Watch Dogs Legion: Najciemniej pod latarnią - trofeum, jak zdobyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie pozostaje Ci tylko zgubienie pościgu. Zejdź na chwilę z widoku, ścigającym i wykorzystaj gest żywy posąg. Zostań w tej pozycji, dopóki nie zakończy się obława.