Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Agenci - czy można ich wyrzucić? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się czy istnieje opcja wyrzucenia swoich agentów z DedSec, a jeśli tak, to jak to zrobić.

Watch Dogs Legion pozwala na kontrolowanie dowolnej postaci w grze - Watch Dogs Legion: Agenci - czy można ich wyrzucić? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion pozwala na kontrolowanie dowolnej postaci w grze. Może być to zarówno członek Albionu, policjant, tancerz czy nawet osoba bezdomna.

Aby zrekrutować daną postać do DedSec należy znaleźć ją na ulicy, zeskanować i włączyć do rekrutacji. Następnie będziesz musiał wykonać zadanie, aby osoba ta mogła dołączyć do drużyny.

Z czasem znajdywać będziesz coraz to lepszych i ciekawszych operatorów, których będziesz chciał włączyć do DedSec - Watch Dogs Legion: Agenci - czy można ich wyrzucić? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Z czasem znajdywać będziesz coraz to lepszych i ciekawszych operatorów, których będziesz chciał włączyć do DedSec. Niektórzy agenci będą za słabi lub nieinteresujący i będą zaśmiecać twoją drużynę. Dlatego odpowiedź brzmi - tak, można wyrzucać osoby z drużyny.

Aby to uczynić, należy otworzyć menu główne gry, następnie wybrać zakładkę Drużyna, następnie wybrać postać, której nie chcesz już posiadać w drużynie i kliknąć Edit - Watch Dogs Legion: Agenci - czy można ich wyrzucić? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Aby to uczynić, należy otworzyć menu główne gry, następnie wybrać zakładkę Drużyna, następnie wybrać postać, której nie chcesz już posiadać w drużynie i kliknąć Edit.

Następnie wybierz opcję Retire Operative. Ukaże ci się informacja o tym, że dany agent zostanie permanentnie usunięty z twojej drużyny. Dlatego dobrze się zastanów, czy na pewno chcesz usunąć daną postać ze swojej drużyny, gdyż nie będzie już powrotu.