Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Misje Albionu - cz. 2

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść pierwszą misję z rozdziału Misje Albionu - cz. 2 (Albion Chapter - 2nd part), która nazywa się Oliwa do ognia (Restoking the Fire). Misja polega na spotkaniu się z kontaktem Albionu, a następnie na odtworzeniu rekonstrukcji AR.

Spotkaj się z kontaktem z Albionu w barze, który pojawi ci się na mapie. Czekając na kontakt, pojawi się cutscenka. Po jej zakończeniu, udaj się do nowego punktu na mapie.

Skorzystaj z przebrania Albionu, aby nie musieć walczyć z przeciwnikami - Watch Dogs Legion: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Skorzystaj z przebrania Albionu, aby nie musieć walczyć z przeciwnikami. Jeśli jakiś przeciwnik cię zobaczy, szybko ucieknij od niego, lub zhakuj mu telefon w celu odwrócenia uwagi.

Wejdź do środka budynku, w którym znajduje się serwer - Watch Dogs Legion: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Wejdź do środka budynku, w którym znajduje się serwer. Podejdź do niego i zdobądź dostęp do rekonstrukcji AR. Następnie wyjdź z budynku i wykonaj rekonstrukcję.

Na rekonstrukcji zobaczysz, co stało się wcześniej w tym miejscu - Watch Dogs Legion: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Na rekonstrukcji zobaczysz, co stało się wcześniej w tym miejscu. Przeanalizuj samochód, aby dokończyć rekonstrukcję, następnie ucieknij z obiektu zastrzeżonego, dzięki czemu ukończysz misję.