Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Hakowanie na okrągło - trofeum, jak zdobyć? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion znajdziesz informacje o tym, jak zdobyć trofeum Hakowanie na okrągło.

Do zdobycia tego trofeum musisz posiadać postać ze zdolnością haker (jeden taki bohater zostanie przyłączony do drużyny, po wznieceniu buntu w Camden). Jest ona bowiem w stanie hakować wiele elementów na raz.

Sposobów na wykonanie tego osiągnięcia jest kilka. Nie liczy się bowiem, jaki jest Twój cel. Najszybszym sposobem jest wykorzystanie samochodów. Możesz np. zablokować drogę i poczekać aż w korku będzie odpowiednia liczba samochodów lub samodzielnie ustawić pojazdy na jakimś parkingu. W tym przypadku musisz uważać, by nie zostać przy okazji rozjechanym przez jeden z nich. Dlatego dobrze, jeśli będziesz znajdować się na jakimś podwyższeniu lub dronie.

Drugą opcją jest rozproszenie grupy ludzi - Watch Dogs Legion: Hakowanie na okrągło - trofeum, jak zdobyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Drugą opcją jest rozproszenie grupy ludzi. W tym celu musisz zlokalizować odpowiednio duże zgromadzenie (rozglądaj się za protestującymi) lub sam takie sprowokuj. Możesz to osiągnąć np. hakując auto znajdujące się w zatłoczonej dzielnicy. Wówczas skupią się oni wokół miejsca, gdzie rozbił się pojazd. Jeśli będziesz miał szczęście to tak liczna grupa zatrzyma się również na pasach.