Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Zdalne sterowanie pojazdem - po co? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Watch Dogs Legion powie Ci po co w grze znalazła się mechanika zdalnego sterowania pojazdów.

W grze pojawia się mechanika, dzięki której jesteś w stanie zhakować każdy pojazd jeżdżący po ulicach (lub pływający po Tamizie), nawet jeśli ktoś go w danym momencie prowadzi. Jedyne co musisz zrobić to wskazać na pojazd, wcisnąć przycisk odpowiedzialny z hakowanie i wybrać w jakim kierunku ma on ruszyć. Wtedy maszyna bez przeszkód zrealizuje wydane jej polecenie.

Chociaż z pozoru może wydawać się to bezużyteczną funkcją, to jednak znajduje ona zastosowanie w grze - Watch Dogs Legion: Zdalne sterowanie pojazdem - po co? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Chociaż z pozoru może wydawać się to bezużyteczną funkcją, to jednak znajduje ona zastosowanie w grze. Możesz to wykorzystać do odwracania uwagi strażników Albionu.

Pojazd wprawiony w ruch w ten sposób, osiąga duże prędkości i często jego jazda kończy się na ścianach okolicznych budynków. Powoduje to duże zamieszanie, które zawraca uwagę okolicznych NPC. Podejdą oni do miejsca wypadku i przystaną na chwile by poobserwować sytuację. Dzięki temu będziesz w stanie oczyścić sobie drogę i przekraść się bez ryzyka wykrycia.

Sprawdzi się to nie tylko na ulicach, ale również na obszarach zastrzeżonych - Watch Dogs Legion: Zdalne sterowanie pojazdem - po co? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Sprawdzi się to nie tylko na ulicach, ale również na obszarach zastrzeżonych. Często na tych terenach znajdziesz zaparkowane pojazdy, które możesz wprawić w ruch. W ten sposób zwabisz okolicznych strażników. Co ważne może to także sprowokować patrolujących wnętrze do opuszczenia budynku.