Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Postaci - kogo warto mieć w drużynie? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się o tym, jakie postacie będą miały największy wpływ na twoją drużynę oraz jakich perków szukać u postaci.

Budując potęgę DedSec będziesz chciał inwestować w postacie, które mają jak największy, pozytywny wpływ na twoją drużynę - Watch Dogs Legion: Postaci - kogo warto mieć w drużynie? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Budując potęgę DedSec będziesz chciał inwestować w postacie, które mają jak największy, pozytywny wpływ na twoją drużynę. Do tego potrzeba postaci o perkach, które bardzo wpłyną na twoje działania. Poniżej znajduje się lista perków, na które należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

  1. Wykup - Na samym początku warto porozglądać się po mieście za postacią o perku Wykup. Taka postać pozwoli ci wypuścić członka drużyny z aresztu. Do aresztu trafiasz w momencie, gdy zostaniesz pokonany przez wrogie jednostki, a sam poddasz się nie ryzykując utraty swojej postaci. Postać z takim perkiem zmniejsza czas przetrzymywania danego członka drużyny. Osobę taką można traktować jako postać pasywną, która nawet nie musisz grać. Po prostu musi być w drużynie, aby pasywnie zmniejszała czas pobytu w areszcie.
  2. Triaż - Twoja postać może również zamiast do aresztu, trafić do szpitala z poważnymi ranami. W takim wypadku warto zainteresować się postacią o perku Triaż. Perk ten działa podobnie jak wykup, z tą różnicą, że skraca czas przebywania twojego członka drużyny w szpitalu. Postać ta również powinna być traktowana pasywnie.
  3. Kondycja fizyczna + broń z tłumikiem - W tym przypadku będzie to postać, która będzie traktowana priorytetowo w celu wchodzenia do stref zastrzeżonych. Kondycja fizyczna pozwoli ci na zmniejszenie obrażeń, które otrzymujesz z różnych źródeł, natomiast broń z tłumikiem to priorytet, gdyż pozwoli ci na likwidowanie przeciwników z odległości bez alarmowania innych o swojej lokalizacji. Dobrze by było, gdyby postać posiadała również osobisty pojazd, który w razie problemu pozwoli jej łatwo uciec z miejsca zdarzenia.
  4. Postacie z mundurami - Postacie wyróżniają się zwykle specjalistycznym uniformem. Takimi postaciami są chociażby budowlańcy, policjanci, pracownicy szpitala etc. Ich głównym zadaniem jest wejście do zastrzeżonych stref. Dzięki swojemu uniformowi, mogą oni wchodzić do takich stref bez wszczęcia alarmu. Postać ubrana w taki mundur jednakże może zostać wykryta, jeśli zbytnio zbliży się do osób, które tam przebywają, lub wykonają podejrzaną czynność.