Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Werbowanie NPC - jak to zrobić? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Watch Dogs Legion oferuje dość specyficzną formę zabawy. Zamiast jednego głównego bohatera będziesz kierował grupą postaci, które będziesz werbować z grupy NPC-ów żyjących w Londynie. Dzięki temu sposób przejścia poszczególnych misji ulega zmianie. Jest to jednak obarczone pewnymi wymaganiami. Poniżej znajdziesz dokładny opis tej mechaniki.

Lista zrekrutowanych postaci. - Watch Dogs Legion: Werbowanie NPC - jak to zrobić? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry
Lista zrekrutowanych postaci.

W czasie eksploracji Londynu, korzystając ze smartfonu, otrzymasz charakterystykę postaci. Znajdziesz w niej unikalną cechę, która wpływa na jej parametry. Dzięki temu dowiesz się, czy dany NPC, będzie dla ciebie przydatny oraz do jakiej klasy możesz go ewentualnie przyporządkować. W momencie gdy zdecydujesz się na danego bohatera, musisz nacisnąć klawisz odpowiedzialny za jego zapisanie. Należy jednak pamiętać, że liczba postaci, które możesz zwerbować jest ograniczona do 60 kandydatów i 20 zrekrutowanych agentów.

Samo "zapamiętanie" danej postaci nie oznacza, że możesz ją już sterować. W menu bohaterów musisz wybrać świeżo zapisanego NPC i wybrać opcję odpowiedzialną za rozpoczęcie rekrutacji. Teraz musisz ją zlokalizować. Za pomocą dedykowanego przycisku, możesz przejść do mapy z zaznaczonym planem dnia danej osoby. Każdy kandydat ma swoje zwyczaje. Na tej podstawie możesz określić do jakiego miejsca i o której godzinie się udać, by trafić na rekruta. Gdy go znajdziesz to porozmawiaj z nim - zaoferuje on dołączenie do DedSec często w zamian za wykonanie konkretnego zadania. Dopiero po jego wypełnieniu będziesz mógł pokierować daną osobą.

Nie zawsze jednak jest to możliwe. Po "zapisaniu" postaci poznasz jej stosunek do DedSec. Jeśli postać, którą próbujesz przeciągnąć na swoją stronę miała jakieś przykre doświadczenia powiązane z DedSec lub sympatyzuje z Albionem, to szansa na werbunek maleje.

Bardzo ważne są również relacje z innymi - informacje o nich znajdziesz na panelu postaci. Jeśli w jakikolwiek sposób wszedłeś w interakcję z wskazanymi tam osobami, to opinia o DedSec ulega modyfikacji. To, czy zmiana jest pozytywna, czy negatywna, zależy tylko od twoich decyzji w toku rozgrywki.

Przy pierwszym objęciu kontroli nad daną osobą, będziesz musiał wybrać jedną z trzech dostępnych klas postaci. Wybór jest jednorazowy. Charakterystyka każdej z nich opisana została w osobnym rozdziale.

Należy pamiętać, że wszyscy członkowie twojej drużyny nie są nieśmiertelni. Jeśli zostaną hospitalizowani, to na pewien stracisz możliwość ich wyboru, a jeśli umrą - to na zawsze.