Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Rozwój postaci - jak działa? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Z tej strony Watch Dogs Legion dowiesz się jak działa rozwój postaci w grze. Nie opiera się on bowiem na standardowym sposobie awansowania na wyższe poziomy.

W Watch Dogs Legion możesz werbować do swojej drużyny każdą postać niezależną jaką znajdziesz w grze. Każda z nich posiada swoją historię i inne zdolności aktywne bądź pasywne, które w jakiś sposób wpływają na rozgrywkę (np. haker może razić prądem przeciwników, a pszczelarz napuszczać na nich osy). Mogę one także posiadać jakieś unikatowe stroje, uzbrojenie lub pojazdy, ułatwiające realizację zadań.

Poza tym między postaciami nie ma istotnych różnic - Watch Dogs Legion: Rozwój postaci - jak działa? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Poza tym między postaciami nie ma istotnych różnic. Każda z nich porusza się w taki sam sposób i równie dobrze sprawuje się w walce. W grze nie ma zaimplementowanego systemu awansu na wyższy poziom, przy pomocy punktów doświadczenia. Cały rozwój następuje natomiast poprzez ulepszanie sprzętów. Do tego celu wykorzystujesz punkty technologii, które znajdziesz w świecie gry. Dokonana modyfikacja jest jednorazowa i po jej wykonaniu każdy członek ekipy może z niego korzystać - wystarczy zmienić im noszony ekwipunek.