Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Skradanie - jak unikać wykrycia? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion znajdziesz informacje na temat skradania. Dowiesz się stąd, jak unikać wykrycia i z jakich narzędzie możesz skorzystać w czasie tego procesu.

Skradanie jest jedną z metod eksploracji obszarów zastrzeżonych. Pozwala ona na uniknięcie wykrycia i zminimalizowanie ryzyka zgonu postaci. Aby przejść w ten tryb ruchu należy wcisnąć odpowiedni przycisk na klawiaturze lub kontrolerze.

Gdy tylko znajdziesz się w strefie zastrzeżonej, to chwila nieuwagi może skończyć się wykryciem przez funkcjonariuszy Albionu. Dlatego musisz dokładnie się rozglądać, by zlokalizować okolicznych przeciwników i obserwować ich ścieżki. Zwróć także uwagę na rozstawienie osłon znajdujących się okolicy. W ten sposób możesz zaplanować sobie drogę, tak aby nie wejść w zasięg ich wzroku.

Dodatkowo musisz uważać także na alarmy. Gdy wejdziesz w obszar ich działania, to automatycznie zostaniesz wykryty. Obszary ich działania oznaczone są czerwonym kolorem.

Musisz mieć na uwadze, że bez elektroniki nie zaplanujesz sobie z góry całej drogi do celu ponieważ nie będziesz w stanie, zobaczyć wszystkich strażników na raz - Watch Dogs Legion: Skradanie - jak unikać wykrycia? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Musisz mieć na uwadze, że bez elektroniki nie zaplanujesz sobie z góry całej drogi do celu ponieważ nie będziesz w stanie, zobaczyć wszystkich strażników na raz. W budynkach możesz napotkać ich w bocznych korytarzach, a miejscach o strukturze wielopoziomowej patrolują oni okolice schodów. Na takich oponentów łatwo wpaść przez kompletny przypadek.

A jeśli w okolicy nie znajduje się żadna osłona, to wykrycie jest niemal pewne. Dlatego rozglądaj się za kamerami, które możesz zhakować. Dzięki nim będziesz w stanie bezpiecznie rozeznać się w sytuacji.

Oczywiście możesz wpływać na samych przeciwników, hakując posiadane przez nich wyposażenie - Watch Dogs Legion: Skradanie - jak unikać wykrycia? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Oczywiście możesz wpływać na samych przeciwników, hakując posiadane przez nich wyposażenie. Odwrócisz ich uwagę, wysyłając im wiadomości na telefon. Da Ci to chwilę, by bezpiecznie przekraść się obok nich. Jest to przydatne szczególnie w momencie, gdy strażnik stoi w miejscu i blokuje Ci przejście.

Bardziej drastyczną opcją jest porażenie przeciwnika (o ile postać dysponuje odpowiednią zdolnością) - Watch Dogs Legion: Skradanie - jak unikać wykrycia? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Bardziej drastyczną opcją jest porażenie przeciwnika (o ile postać dysponuje odpowiednią zdolnością). W tym przypadku jednak czujność strażników wzrasta i mogą oni zejść ze swoich typowych ścieżek. Dlatego ta opcja jest przydatna dopiero, kiedy zostaniesz zauważony. Pozwoli Ci bowiem ogłuszyć na chwilę przeciwnika i zminimalizować ryzyko na wszczęcie alarmu w obiekcie.

Jeśli wejdziesz w pole widzenia przeciwnika to na ekranie pojawi się specjalny wskaźnik, określający kierunek z jakiego jesteś widoczny oraz poziom zainteresowania. Przyjmuje on dwa kolory. W pierwszej fazie jest on biały. Jeśli w tym momencie uda Ci się ukryć, to przeciwnik nie zmieni swojej trasy.

Gdy pasek zmieni kolor na czerwony, to znaczy, że przykułeś uwagę strażnika i skieruje się on w Twoją stronę. Wtedy musisz go bacznie obserwować i na bieżąco reagować na jego ruchy. Jeśli wskaźnik zapełni się całkowicie, to zostaniesz wykryty i wszczęty zostanie alarm.

1 - Watch Dogs Legion: Skradanie - jak unikać wykrycia? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry