Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Braki magazynowe - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść misję poboczną, która nazywa się Braki magazynowe (Out of Stock). Zadanie otrzymasz od Kaitlin Lau, która znajdzie się w twojej kryjówce wraz z postępem fabularnym.

Skontaktuj się z Kaitlin Lau w kryjówce, aby rozpocząć misję dodatkową. Twoim zadaniem będzie udać się do znacznika na mapie i zniszczyć 3 skrzynki ChronosX. Do miejsca możesz wejść na różne sposoby, jednym z lepszych będzie podejście do drewnianej płachty z zaznaczonym X. Rzuć granatem lub strzel kilka razy, aby zniszczyć ją i zaskoczyć przeciwników.

Następnie, gdy będziesz w środku, znajdziesz się w strefie zastrzeżonej - Watch Dogs Legion: Braki magazynowe - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie, gdy będziesz w środku, znajdziesz się w strefie zastrzeżonej. Sprawę możesz załatwić po cichu, lub głośno, eliminując po kolei wszystkich wrogów.

Skrzynki możesz zniszczyć na różne sposoby, czy to za pomocą granatu, strzelenia w pobliskie materiały wybuchowe etc - Watch Dogs Legion: Braki magazynowe - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Skrzynki możesz zniszczyć na różne sposoby, czy to za pomocą granatu, strzelenia w pobliskie materiały wybuchowe etc. Są 3 skrzynki, jedna na wyższym piętrze, dwie kolejne na niższym. Gdy już je wszystkie zniszczysz, ucieknij z obiektu zastrzeżonego.

Gdy już uciekniesz z miejsca zdarzenia, upewnij się, że nikt cię nie goni - Watch Dogs Legion: Braki magazynowe - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Gdy już uciekniesz z miejsca zdarzenia, upewnij się, że nikt cię nie goni. Oddal się na bezpieczną odległość i ukończ zadanie.