Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Bliskie spotkania Nigela - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Misje Albionu - cz. 2

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść misję Bliskie spotkanie Nigela (Nigel's Close Shave) w rozdziale Misje Albionu - cz. 2 (Albion Chapter - 2nd part). Misja polega na przeszukaniu trumien, które znajdują się w obiekcie zastrzeżonym.

Udaj się do nowego znacznika na mapie. Również w tym wypadku, obiekt jest zastrzeżony, jednakże wchodząc tam jako członek Albionu, możesz zmniejszyć wykrywalność przeciwników.

Zeskocz na dół, uważając na strażników, oraz wieżyczki (jedna znajduje się po lewej, druga w środku na górnym piętrze) - Watch Dogs Legion: Bliskie spotkania Nigela - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Zeskocz na dół, uważając na strażników, oraz wieżyczki (jedna znajduje się po lewej, druga w środku na górnym piętrze). Możesz skorzystać z umiejętności Zdrady, na wieżyczkach, aby pozbyć się sporej ilości strażników bez zbędnego wysilania się.

Trzymaj się lewej strony i idź w stronę znacznika, który wskazywać będzie na wóz opancerzony - Watch Dogs Legion: Bliskie spotkania Nigela - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Trzymaj się lewej strony i idź w stronę znacznika, który wskazywać będzie na wóz opancerzony. Wykonaj interakcję przy aucie, aby potwierdzić, czy to właśnie to auto było zamieszane w poprzednią sprawę.

Następnie udaj się do dwóch namiotów, po prawej stronie znajduje się jeden, drugi zaś w środku na górnym piętrze - Watch Dogs Legion: Bliskie spotkania Nigela - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie udaj się do dwóch namiotów, po prawej stronie znajduje się jeden, drugi zaś w środku na górnym piętrze. Sprawdź ciała w trumnach. Gdy już je sprawdzisz, ucieknij z tego miejsca, aby zakończyć misję.