Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Eksploracja Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się więcej na temat eksploracji świata gry oraz czym najlepiej odkrywać kolejne części mapy.

Dlaczego warto eksplorować?

Lokacje w Watch Dogs Legion podzielone są na regiony - Watch Dogs Legion: Eksploracja - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Lokacje w Watch Dogs Legion podzielone są na regiony. W każdym z nich znajdziesz coś interesującego dla siebie. Gra zachęca do eksplorowania świata gry różnymi rzeczami. W pierwszej kolejności warto eksplorować, aby poszukać i włączyć w szeregi odpowiedniego kandydata do DedSec.

Czy kierujesz się jedynie wyglądem postaci, czy też perkami, warto podróżować, aby znaleźć swojego ulubionego agenta, który pomoże nie tylko podczas wykonywania misji.

Drugim czynnikiem zachęcającym do tego, aby eksplorować są poukrywane w różnych lokacjach Tech Points, które przydadzą ci się do ulepszania gadżetów, broni oraz do ulepszania nowych sposobów hakowania - Watch Dogs Legion: Eksploracja - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Drugim czynnikiem zachęcającym do tego, aby eksplorować są poukrywane w różnych lokacjach Tech Points, które przydadzą ci się do ulepszania gadżetów, broni oraz do ulepszania nowych sposobów hakowania. Tech Points porozrzucane są po całym Londynie, najczęściej można znaleźć je na dachach budynków lub w ciężko dostępnych miejscach.

Dużo z nich znajduje się również w zastrzeżonych strefach. Znalezienie dużej ilości Tech Points już na samym początku gry pozwoli ci bardzo szybko ulepszyć różne gadżety lub odblokować bronie, które znacznie ułatwią ci przechodzenie wątku fabularnego.

Pamiętaj, że jeśli masz kłopot z wykonaniem jakiegoś zadania, poszukaj Tech Points, aby ulepszyć swój ekwipunek.

Eksploracja pozwala również zdobyć inną walutę w Watch Dogs Legion, mianowicie ETO - Watch Dogs Legion: Eksploracja - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Eksploracja pozwala również zdobyć inną walutę w Watch Dogs Legion, mianowicie ETO. Waluta ta przydaje się w momencie, gdy chcesz zakupić dany przedmiot ze sklepu, jak np. ubranie. Poza ETO, eksploracja pozwala również zdobywać różne dane, które pozwolą bardziej zrozumieć fabułę gry, części garderoby, jak np. unikalne maski, ponadto znaleźć możesz również różne znajdźki.

Eksplorowanie jednakże to nie tylko same profity w grze - Watch Dogs Legion: Eksploracja - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Eksplorowanie jednakże to nie tylko same profity w grze. Zwiedzanie świata gry to głównie podziwianie ładnych widoków oraz znajdywanie ciekawych miejsc, do których można wrócić. Dzięki różnym urządzeniom, między innymi dronom, można podziwiać miasto z lotu ptaka. Nie oznacza to jednak, że interesujących miejsc nie znajdziesz, podróżując pieszo lub autem.

Czym warto eksplorować?

Zwiedzać Londyn można na naprawdę wiele sposobów - Watch Dogs Legion: Eksploracja - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Zwiedzać Londyn można na naprawdę wiele sposobów. Jeśli chcesz tylko zwiedzać i podziwiać świat gry, możesz powoli przechadzać się ulicami miasta. Jeśli zależy ci na szybkim dotarciu do danego miejsca, najlepszym rozwiązaniem będą samochody sportowe lub motocykle. Te drugie sprawdzą się o wiele lepiej ze względu na lepszą zwrotność oraz mniejszy rozmiar.

Jeśli chcesz dostać się do innego miejsca, możesz również skorzystać z Autojazdy. Zaznacz dowolny punkt na mapie a następnie wsiądź do pojazdu. Następnie kliknij przycisk odpowiadający za autojazdę. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz zrobić inną rzecz niezwiązaną z grą. Po pewnym czasie pojazd wraz z twoją postacią trafi do docelowego miejsca.

Jednym z lepszych natomiast sposobów na zwiedzenie ciężko dostępnych lokacji jest dron transportowy - Watch Dogs Legion: Eksploracja - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Jednym z lepszych natomiast sposobów na zwiedzenie ciężko dostępnych lokacji jest dron transportowy. Jest to najlepszy sposób na to, aby móc zwiedzić i odkryć wiele sekretów w grze. Większość Tech Points oraz masek znajdziesz na dachach budynków.

Aby się na nie dostać, musisz skorzystać z drona transportowego. Jedyny minus jest taki, że o ile dzięki dronowi zwiedzisz duży obszar i znajdziesz wiele ukrytych przedmiotów, to nie jest to najszybszy sposób. Dron nie jest zbyt szybki, dlatego jeśli chcesz się przemieścić na drugi koniec miasta, lepiej skorzystać z tradycyjnego samochodu lub motoru.

Następnie gdy już znajdziesz się w obszarze do którego chciałeś się dostać, skorzystaj z drona transportowego i przeleć nad danym regionem.