Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Podstawy szpiegostwa - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Misje SIRS

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść drugą misję, Podstawy szpiegostwa (Espionage 101), która znajduje się w rozdziale Misje SIRS (SIRS Chapter). Twoim zadaniem będzie uzyskanie plików personalnych rozwiązując łamigłówkę z przełącznikami.

Udaj się do kryjówki DedSec, aby zwołać zebranie. Następnie udaj się do znacznika na mapie. Przejmij kontrolę nad dronem transportowym i udaj się nim na dach budynku.

Obiekt jest zastrzeżony, dlatego uważaj na strażników - Watch Dogs Legion: Podstawy szpiegostwa - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Obiekt jest zastrzeżony, dlatego uważaj na strażników. Najlepszym rozwiązaniem będzie cicha infiltracja, niż wszczęcie walki. Skorzystaj z pająkobota i udaj się serwera. Możesz to również zrobić postacią.

Następnie przejmij kontrolę nad pająkobotem - Watch Dogs Legion: Podstawy szpiegostwa - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie przejmij kontrolę nad pająkobotem. Do rozwiązania będziesz miał kolejną łamigłówkę. Zacznij od lewej strony i idź w prawo.

Następnie wskocz na górę i ustaw węzły w odpowiedniej pozycji - Watch Dogs Legion: Podstawy szpiegostwa - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie wskocz na górę i ustaw węzły w odpowiedniej pozycji. Następnie udaj się na samą górę i rozwiąż kolejną łamigłówkę.

Kolejny etap wiąże się z czasem, w którym musisz odblokować wszystkie węzły - Watch Dogs Legion: Podstawy szpiegostwa - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Kolejny etap wiąże się z czasem, w którym musisz odblokować wszystkie węzły. Zacznij od przełącznika na dole po środku. Obróć go 3 razy, następnie lewy raz, lewy górny 2 razy. Później prawy górny 2 razy, następnie odblokuj przełącznik. Po wszystkim zhakuj dane. Następnie ucieknij z miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki czemu zakończysz misje.