Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Rozwój postaci Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się jak najlepiej rozwijać swoje postacie, oraz w co inwestować Tech Points.

Jak rozwinąć postać?

Postacie rozwijamy za pomocą Technologii, która znajduje się w menu gry - Watch Dogs Legion: Rozwój postaci - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Postacie rozwijamy za pomocą Technologii, która znajduje się w menu gry. Znajdziesz tam cztery różne drzewka, które możesz ulepszać, aby odblokowywać nowe funkcje. Są to Gadżety, Bronie, Ulepszenia oraz Hakowanie.

Każde z nich odblokowujesz za Tech Points, które znajdziesz wszędzie w mieście. Wykupując dane ulepszenie, można zwiększyć jego moc dwa razy. Np. podczas wykupienia Spiderbota, można wykupić go jeszcze dwa razy, aby ulepszyć jego możliwości.

W tym wypadku będzie to odblokowanie podwójnego skoku i sprintu, a na trzecim poziomie, dodaje możliwość aktywacji manualnego maskowania. Warto jednak pamiętać, że każde ulepszenie wiąże się z większą opłatą w formie Tech Points.

Zdolności warte uwagi

W Watch Dogs Legion znaleźć można wiele fajnych gadżetów oraz broni, niestety niektóre z nich są mało praktyczne, przez co użyjesz ich tylko kilka razy, natomiast inne są na tyle dobre, że gracz mógłby spokojnie wykupić tylko je i ukończyć grę bez większych problemów - Watch Dogs Legion: Rozwój postaci - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

W Watch Dogs Legion znaleźć można wiele fajnych gadżetów oraz broni, niestety niektóre z nich są mało praktyczne, przez co użyjesz ich tylko kilka razy, natomiast inne są na tyle dobre, że gracz mógłby spokojnie wykupić tylko je i ukończyć grę bez większych problemów.

  1. Gadżety - Pająkoboty - Gracz może odblokować 6 różnych gadżetów. Mimo tego, że każdy z nich jest przydatny, w pierwszej kolejności warto zainwestować swoje Tech Points w któregoś z Spiderbotów. Jeden z nich to podstawowy Pająkobot infiltrator, drugi zaś to Pająkobot bojowy. Pierwszy z nich nadaje się o wiele lepiej do infiltracji i zwiadu, natomiast drugi wesprze cię w walce z wrogiem. Warto je odblokować, gdyż w niektóre miejsca może wejść tylko Pająkobot, a zwykle w takich miejscach poukrywane są znajdźki lub Tech Points.
  2. Broń - Pistolety z tłumikiem - Większość twoich agentów będzie posiadała unikalną broń, którą posiadają tylko oni. Mimo to, warto zainwestować w dowolną broń posiadającą tłumik. 68P będzie całkiem dobry, jeśli zależy ci na w miarę szybkim obezwładnieniu celów. Jest to broń nieśmiercionośna, więc bez obaw, że kogoś nią zabijesz. Sprawdza się dobrze na krótkim zasięgu, jednakże na dalsze dystanse już nie jest tak dobra.
  3. Ulepszenia - Profilowanie szczegółowe - Profilowanie szczegółowe jest jednym z ważniejszych ulepszeń w Watch Dogs Legion. To ulepszenie pozwala ci na rekrutowanie osób, które mają negatywną opinię o DedSec. Dzięki Profilowaniu szczegółowemu będziesz mógł odblokować plan dnia danej osoby, oraz informacje o kontakcie. Pozwoli ci to na polepszenie opinii danej osoby o DedSec.
  4. Ulepszenia - Wzmocniona skóra - Wzmocniona skóra to ulepszenie, w które warto zainwestować. Ulepszenie to zmniejsza obrażenia odnoszone przez wszystkich agentów DedSec. Prosta umiejętność pasywna, a pozwoli wszystkim twoim agentom na przyjęcie dodatkowych pocisków.
  5. Hakowanie - Zdrada dronów i wieżyczek - Jest to umiejętność, którą powinieneś uznać za priorytet. Zdrada odblokowywana jest na trzecim poziomie ulepszenia. Pozwala ona na zhakowanie danej wieżyczki lub drona, dzięki czemu będzie on walczył po stronie gracza, atakując pobliskich przeciwników. Jest to bardzo przydatna umiejętność, w późniejszym etapie gry wręcz kluczowa. Przeciwnicy zamiast zajmować się tobą, zaczną walczyć sami ze sobą, dzięki czemu nie dość, że będziesz miał duże wsparcie ze strony zhakowanego urządzenia, to do tego wolną rękę na własne działania. Warto ulepszać w pierwszej kolejności.