Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Walka Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się o sposobach walki, na co najlepiej zwrócić uwagę, poznasz również kilka porad, które ułatwią ci pojedynkowanie się z innymi przeciwnikami.

W Watch Dogs Legion gracz może walczyć na wiele sposobów, wyszczególnić można między innymi walkę wręcz czy walkę za pomocą broni bliskiego i dalekiego zasięgu, oraz za pomocą gadżetów. Każdy sposób na walkę ma swoje plusy i minusy, jednakże od ciebie i od twojego stylu gry zależeć będzie, którego z nich będziesz używał o wiele częściej niż innych. Warto zaznaczyć, że w zależności od tego jak rozpoczniesz swoją walkę, przeciwnicy się do niej dostosują. Oznacza to, że jeśli zaczniesz walczyć wręcz, to przeciwnicy również to zrobią. Jeśli zaczniesz strzelać, wrogowie również otworzą ogień.

Walka wręcz

Walka wręcz przydaje się w momencie, gdy nie chcesz alarmować większej liczby przeciwników w danej lokacji, jednak zostałeś już przez kogoś wykryty - Watch Dogs Legion: Walka - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Walka wręcz przydaje się w momencie, gdy nie chcesz alarmować większej liczby przeciwników w danej lokacji, jednak zostałeś już przez kogoś wykryty. Walka wręcz jest o wiele bardziej cicha, jednak trwa nieco dłużej niż standardowe strzelanie do wrogów. Jeśli zależy ci na walce wręcz, warto zainwestować w postać, która posiada perk usprawniający jej walkę wręcz. Dobrym przykładem są chociażby postaci Bareknuckle fighters, których znajdziesz między innymi w Bareknuckle boxing arena.

Co do samej walki wręcz, kluczem do tego, aby wyjść zwycięsko z pojedynku, są uniki - Watch Dogs Legion: Walka - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Co do samej walki wręcz, kluczem do tego, aby wyjść zwycięsko z pojedynku, są uniki. Wykonywanie uników w odpowiednim momencie nie jest bardzo trudne, a daje duże korzyści. Przyzwyczaj się do animacji ataków, gdy zauważysz go, wykonaj unik i wyprowadź kontrę. Podczas perfekcyjnego uniku czas na chwilę zwalnia. Przeciwnik nie zareaguje, dzięki czemu otrzyma niemałe obrażenia. Ważnym jest, aby nie atakować bez namysłu. Jeśli będziesz tylko to robić, przeciwnik wykona unik i zada ci duże obrażenia. Jeśli przeciwnik się broni, wykonaj guard brea, pozwoli ci to na złamanie jego gardy i wykonanie ataku. Dobrym sposobem jest "mieszanie" swoich ciosów jeśli chcesz być stroną dominującą w pojedynku. Zaatakuj dwa razy przeciwnika, a następnie gdy twoje ataki trafią przeciwnika, wykonaj guard break. Następnie wykonaj 3 ciosy i ponownie guard break. Można tak łatwo pokonać niektórych przeciwników, chociaż na tych groźniejszych może to nie zadziałać. Wtedy stawiaj na dobre uniki i kontrataki.

Walka za pomocą broni

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie walcząc wręcz z przeciwnika, lub po prostu nie odpowiada ci taki styl gry, możesz zamiast tego walczyć z przeciwnikami za pomocą różnej broni - Watch Dogs Legion: Walka - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie walcząc wręcz z przeciwnika, lub po prostu nie odpowiada ci taki styl gry, możesz zamiast tego walczyć z przeciwnikami za pomocą różnej broni. Należy jednak pamiętać, że większość broni, której będziesz posiadaczem, nie będzie przeznaczona do zabijania, a do obezwładniania. Oczywiście w grze istnieją śmiercionośne bronie, jednakże lepiej korzystać z obezwładniającej. Zabijając kogoś, możesz wpłynąć na relacje innej osoby. Co do samej walki bronią, wyróżnić można tutaj pistolety, karabiny oraz strzelby.

Jeśli chodzi zaś o samo strzelanie, tak jak w większości gier, twoim głównym priorytetem powinno być strzelanie w słabe punkty przeciwnika, głównie w głowę jeśli przeciwnikiem jest człowiek - Watch Dogs Legion: Walka - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Jeśli chodzi zaś o samo strzelanie, tak jak w większości gier, twoim głównym priorytetem powinno być strzelanie w słabe punkty przeciwnika, głównie w głowę jeśli przeciwnikiem jest człowiek. Jeden celny strzał w głowę potrafi zneutralizować wroga na dobre. Pamiętaj jednak, że każda broń ma ograniczoną amunicję, więc nie marnuj jej bez powodu. Co prawda w wielu miejscach znajdują się skrzynie z amunicją, jednakże nie zawsze będziesz miał łatwy dostęp do nich. Warto również zainwestować w broń z tłumikiem, dzięki czemu nie zostaniesz tak łatwo wykryty i nie będziesz tworzyć niepotrzebnego hałasu.