Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Wygląd bohatera - jak zmienić? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na poniższej stronie do Watch Dogs Legion dowiesz się jak zmienić wygląd dowolnej postaci w grze oraz gdzie możesz zdobyć nowe części ubrań takie jak rękawiczki, bluzy, spodnie etc.

W Watch Dogs Legion pojawia się o wiele więcej customization items niż w poprzednich częściach - Watch Dogs Legion: Wygląd bohatera - jak zmienić? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

W Watch Dogs Legion pojawia się o wiele więcej customization items niż w poprzednich częściach. Jako, że w grze możesz kontrolować dowolną postać, która przyłączyła się do DedSec, możesz również zmienić jej wygląd. Aby zmienić wygląd postaci, należy pójść do dowolnego sklepu z ubraniami. W nich możesz kupić między innymi koszulki, spodnie, plecaki, czapki i wiele więcej. Zakupienie dowolnego przedmiotu w sklepie wiąże się z utratą ETO, czyli waluty w grze. Zdobyć ją możesz na różne sposoby, jak chociażby za wykonywanie misji, dostarczenie przesyłki kurierskiej w odpowiednie miejsce, czy zbierając ją w wielu ukrytych miejscach.

Zakupując przedmioty, lądują one w Wardrobe - Watch Dogs Legion: Wygląd bohatera - jak zmienić? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Zakupując przedmioty, lądują one w Wardrobe. Jeśli chcesz założyć zakupione ubranie, przełącz zakładkę Wardrobe, wybierz to co chcesz zmienić i zapisz. Jeśli nie chcesz widzieć na swojej postaci chociażby plecaka, możesz go zdjąć, sprawa ma się tak ze wszystkimi ubraniami lub przedmiotami. Warto pamiętać, że w zależności od danej lokacji, ubrania będą się nieco różniły stylem. Na przykład w Brixton gracz może spodziewać się ubrań typu streetwear lub hipster. Jeśli chcesz znaleźć bardziej formalne ubrania, możesz wybrać się do Covent Garden lub Battersea.