Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Bez prawa do jazdy - solucja, opis przejścia Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, jak przejść misję poboczną, która nazywa się Bez prawa do jazdy (Driven to Distraction). Zadanie odblokujesz w momencie, gdy wykonasz wszystkie buntownicze misje w dzielnicy Tower Hamlets.

Na samym początku skontaktuj się ze swoim informatorem. Następnie udaj się do znacznika na mapie.

Następnie sterować będziesz autem - Watch Dogs Legion: Bez prawa do jazdy - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Następnie sterować będziesz autem. Twoim zadaniem jest przejechanie znacznej odległości, przejeżdżając przez 31 wirtualnych bramek.

Co jakiś czas zaatakuje cię samochód sterowany przez jednostki Albionu oraz drony - Watch Dogs Legion: Bez prawa do jazdy - solucja, opis przejścia - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Co jakiś czas zaatakuje cię samochód sterowany przez jednostki Albionu oraz drony. Ponadto, gdy będziesz zbliżał się do niektórych bramek, usuwaj przeszkody, które się pojawią za pomocą przycisku hakowania. Jeśli nie zdążysz, możesz wyskoczyć po przeszkodzie. Pamiętaj jednak, że musisz się zmieścić w określonym czasie, każde przejechanie bramki daje trochę dodatkowego czasu. Gdy dojedziesz do ostatniej bramki, twoje zadanie się zakończy.