Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Negatywne perki - czy mają znaczenie? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się, czy negatywne perki postaci mają jakiekolwiek znaczenie i czy warto na nie zwracać uwagę.

Watch Dogs Legion to gra, w której gracz kontroluje nie jedną, a wiele postaci - Watch Dogs Legion: Negatywne perki - czy mają znaczenie? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion to gra, w której gracz kontroluje nie jedną, a wiele postaci. Jeśli chcesz posiadać jakąś postać, która wydała ci się interesująca, możesz ją rekrutować do DedSec. Postacie odznaczają się tym, iż posiadają przeróżne Perki, czyli umiejętności, z których mogą korzystać. Jednakże nie każda postać posiada tylko i wyłącznie perki pozytywne, które ułatwią ci grę. Postać, która cię interesuję, może posiadać również perki negatywne.

Jednym z takich perków jest chociażby gambler, który może postawić twoje ETO i przegrać pieniądze. Starsze postacie chociażby odznaczają się tym, że mogą umrzeć z byle powodu. Istnieją również zakupoholicy, którzy mogą wydać część pieniędzy na swoje potrzeby.

Są jednakże gorsze perki, niektóre zmniejszają odporność na obrażenia danej postaci, zwiększają czas przebywania w szpitalu lub areszcie. Takie perki mogą mieć znaczenie i warto byłoby ich unikać. Jednakże jeśli postać ci się podoba, ma całkiem interesujące perki, a niestety posiada jeden taki jak np. Gambler to mimo wszystko warto wziąć go do swojego zespołu.

Pieniądze z konta znikają bardzo rzadko, tak samo jest ze zgonem postaci, jest to po prostu element losowy.