Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Watch Dogs Legion - Camden - Relikty, street art, miejsca do picia, dart
Watch Dogs Legion - Camden - Relikty, street art, miejsca do picia, dart
Część XVII-wiecznej piły medycznej
Egipski artefakt
Część reflektora skutera
Część dzbana typu bartmann
Fragment XVII-wiecznej piły medycznej
Fragment prototypu (Optik 0.1)
Fragment 1984
Miejsce na graffiti znajduje się przy wejściu na targowisko od strony rzeki.
Street art wykonasz na ścianie jednego z budynków przy głównej drodze.
Street art możesz wykonać na ścianie budynku stacji.
Miejsce na street art ulokowano na piętrze na zewnętrznej północno-wschodniej ścianie wieżowca.
Miejsce na graffiti znajduje się na głównej bramie do obiektu.
Miejsce na graffiti znajduje się przy głównym wejściu do budynku.
Obraz zrobisz na ścianie między targowiskiem, a obszarem zastrzeżonym.
Street art wykonasz na południowej ścianie budynku.
Powiększ mapę

Watch Dogs Legion: Relikty - mapa Camden, lokacje Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Legenda Watch Dogs Legion - Camden - Relikty, street art, miejsca do picia, dart

Relikty

Darty

Miejsca do picia

Street art

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion znajdziesz lokację wszystkich reliktów znajdujących się na terenie dzielnicy Camden.

W tej dzielnicy relikty znajdziesz w 7 miejscach. W większości znajdują się one w strefach strzeżonych. Dodatkowo są one dobrze ukryte, przez co łatwo je przeoczyć. Lokalizacja każdego z punktów jest następująca.

Muzeum Brytyjskie [1]

Fragment XVII-wiecznej piły medycznej znajduje się na półce na wprost od głównego wejścia do Muzeum. Możesz się tam podkraść przez nieogrodzony balkon, przy bocznym wejściu. Możesz także podlecieć tam dronem cargo, jednak wtedy zostaniesz wykryty.

Terminal międzynarodowy St. Pancras [2]

Egipski artefakt znajduje się w magazynie na dolnym poziomie terminalu. Aby go zdobyć musisz zdobyć klucz od strażnika, który patroluje wyższy poziom lokacji. Możesz go pobrać za pomocą kamer monitoringu.

Camden Market [3]

Relikt znajduje się w strzeżonej części targowiska. Jest tam magazyn, do którego przylega sala medyczna (gdy otworzysz drzwi wyjdą z niego dwie osoby). Przedmiot ulokowany jest na regale przylegającym do ściany pokoju - użyj pająkobota by tam dotrzeć.

Miejsce budowy ETO Banku [4]

Aby zdobyć część dzbana typu bartmann musisz dotrzeć na przedostatni poziom budowy. Tam znajduje się wnęka z podnośnikiem. Użyj go, a dotrzesz na niewielką półkę, gdzie leży poszukiwany przedmiot. Najbezpieczniej jest to osiągnąć przekradając się pająkobotem.

W bocznym korytarzu budynku (jest on patrolowany przez strażnika) znajdziesz wejście do wentylacji - Watch Dogs Legion: Relikty - mapa Camden, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Ministerstwo Zarządzania Obywatelskiego [5]

W bocznym korytarzu budynku (jest on patrolowany przez strażnika) znajdziesz wejście do wentylacji. Wpuść tam pająkobota, a wyjdziesz w niewielkim składziku, gdzie znajduje się fragment XVII-wiecznej piły medycznej.

Ostatni artefakt, jaki znajdziesz na terenie Camden - Watch Dogs Legion: Relikty - mapa Camden, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Senate House Library [6]

Ostatni artefakt, jaki znajdziesz na terenie Camden. Znajduje się on za zamkniętym drzwiami, które zostaną odblokowane gdy otworzysz obwód. Przestaw pojazdy stojące na parkingu, a następnie ustaw węzły tak, by niebiska linia łączyła się z obu stron z węzłem znajdującym się za bramą. Wtedy będziesz w stanie otworzyć zamek.

Fragment książki Orwella 1984 znajduje się w pod ławką o ogrodach znajdujących się w centralnej części budynku - Watch Dogs Legion: Relikty - mapa Camden, lokacje - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Biblioteka Brytyjska [7]

Fragment książki Orwella 1984 znajduje się w pod ławką o ogrodach znajdujących się w centralnej części budynku. Musisz wykorzystać drona cargo by tam dotrzeć.