Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Watch Dogs Legion: Zabezpieczone drzwi - jak otworzyć? Watch Dogs Legion poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Watch Dogs Legion dowiesz się jak otwierać zabezpieczone drzwi, które pojawiają się między innymi w strefach zastrzeżonych.

Zastrzeżone strefy charakteryzują się tym, że ciężko jest się dostać do środka, głównie ze względu na to, że drzwi są zamknięte - Watch Dogs Legion: Zabezpieczone drzwi - jak otworzyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Zastrzeżone strefy charakteryzują się tym, że ciężko jest się dostać do środka, głównie ze względu na to, że drzwi są zamknięte. Dostęp do nich możesz uzyskać na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest terminal. Terminal wymaga fizycznej interakcji, jednakże można odblokować drzwi za pomocą terminala na wiele sposobów. Nie musisz podchodzić postacią do terminala, aby móc otworzyć drzwi. Wystarczy, że skorzystasz ze pająkobota.

Możesz również uszkodzić terminal strzelając do niego, lub niszcząc go za pomocą pułapki. Dzięki takim rozwiązaniom będziesz mógł swobodnie wejść do pomieszczenia.

Drugim sposobem jest uzyskanie dostępu do klucza, który pozwoli otworzyć zabezpieczone drzwi - Watch Dogs Legion: Zabezpieczone drzwi - jak otworzyć? - Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Drugim sposobem jest uzyskanie dostępu do klucza, który pozwoli otworzyć zabezpieczone drzwi. Jeśli drzwi wymagają klucza, znajdziesz go na minimapie. Klucze można pobrać z dystansu, jednak nie może być on zbyt duży.

Można wykorzystać do tego celu drona lub pająkobota, a nawet kamery, jeśli dystans jest mały. Niektóre postacie, jak np. Haker, posiada zdolność zdobywania dostępu do kluczy z dużej odległości, dlatego jeśli masz problem ze zdobywaniem kluczy, warto będzie włączyć hakera do swojej drużyny.